Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • World of Warcraft (PC)

  Cztery lata minęły od czasu wydarzeń przedstawionych w "Warcraft III: Reign of Chaos" jednak na spustoszone ziemie Azeroth znów nadciąga niepokój. Wraz z odbudową królestw bojowych ras, pojawiają się nowe wyzwania i nowe siły chcące znów zawładnąć światem... "World of Warcraft" to pierwsza...

  ocena
  10
     
  Dodano: 19 luty 2014
  więcej
 • Blood Knights (X360)

  Klasyczny hack'n'slash. Zadanie mamy proste walka z hordami przeciwników i zbieranie ekwipunku aby obronić ukryte pieczęcie przed wampirami.

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 luty 2014
  więcej
 • Deadlight (PC)

  Celem naszej gry jest odnalezienie zaginionej rodziny. Gra jest platformówką rozgrywającą się w postapokaliptycznym świecie.

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 luty 2014
  więcej
 • Primordia (PC)

  Przygodówka typu point & click. Gra toczy się w ręcznie rysowanym post-apokaliptycznym, cyberpunkowym świecie.

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 luty 2014
  więcej
 • Draw a Stickman Epic (PC)

  Gra stawia na kreatywność. Zaczynamy od narysowania postaci a następnie przy pomocy zaczarowanego ołówka rysujemy potrzebne rekwizyty do przejścia poziomów. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • Funky Smugglers (Android)

  FUNKY SMUGGLERS TO ODLOTOWA ATMOSFERA LAT '70 ORAZ GIGANTYCZNE POJEDYNKI MULTIPLAYEROWE W WYCZESANEJ NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWIE ZRĘCZNOŚCIOWEJ!To, co przemytnicy chcą przeszmuglować na lotnisku, to się normalnie w głowie nie mieści. Ogromny pająk ukryty w walizce babci?! Przepychacz do kibelka schowany...

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • WRC Powerslide (X360)

  Twórcy gry zaoferowali wybór aut z klasy WRC, Class 2 oraz Class 3. Dodatkowo mamy do dyspozycji 8 różnych rajdów. Gra oferuje nie tylko Single Player możemy ścigać się również ze znajomymi w opcji Multiplayer.

  ocena
  -
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej
 • Ace Combat: Assault Horizon (PC)

  Symulator myśliwca bojowego z bardzo popularnej serii. Grę charakteryzuje niezwykła widowiskowość, dokładnie oddane szczegóły myśliwców i doskonały model sterowania. Akcja gry toczy się na niebie nad Miami, Dubajem oraz Rosją. Naszym zadaniem jest powstrzymanie rosyjskiego terrorysty przed...

  ocena
  -
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej
 • Titanfall (PC)

  Wcielamy się w żołnieża piechoty mającego za zadanie zniszczyć mechy przeciwnika sterowane przez sztuczną inteligencje. Jest jednak możliwość samemu zasiąć za jego sterami. w rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie 16 graczy.

  ocena
  10
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej