Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Alien: Isolation (PS4)

  Kolejna z uniwersum Obcego gra, która opowiada o samotnej walce o przetrwanie, którą stoczyć będzie musiała Amanda Ripley - córka głównej bohaterki. Gra jest o tyle ciekawa, że można ja przejść co najmniej na kilka różnych sposobów. Do wyboru mamy - ucieczka...

  ocena
  -
     
  Dodano: 28 luty 2014
  więcej
 • Rainbow Moon (PS3)

  Taktyczny jRPG. Wątek główny developer zaplanował na 25 godzin gry jednak wiele zadań pobocznych znacząco wydłużają ten czas. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 27 luty 2014
  więcej
 • Dead Rising 3 (XOne)

  Jeden z startowych tytułów na Xbox One. Popularny sandbox gdzie za zadanie mamy walke z hordami zombije. 

  ocena
  5
     
  Dodano: 26 luty 2014
  więcej
 • Max: Curse of Brotherhood (XOne)

  Następca Max & The Magic Marker. Max: Curse of Brotherhood jest klasyczną platformówką z elementami logicznymi. Celem gry jest uratowanie swojego brata z fantastycznego świata.

  ocena
  -
     
  Dodano: 21 luty 2014
  więcej
 • Blood Knights (PS3)

  Klasyczny hack'n'slash. Zadanie mamy proste walka z hordami przeciwników i zbieranie ekwipunku aby obronić ukryte pieczęcie przed wampirami. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 luty 2014
  więcej
 • Metal Gear Rising: Revengeance (PS3)

  Spinn-off serii Metal Gear Solid. Bohaterem gry jest cyborg - ninja, który walczy z cyborgami i robotami w nieokreślonej przyszłości.

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • Lost Planet 3 (PS3)

  Trzecia  część z serii popularnej strzelanki. Tym razem jest to prequel. Główny bohater Jim przybywa na planetę E.D.N. III w poszukiwaniu energii termicznej, niezbędnej do funkcjonowania kolonii Coronis. Jednak będzie musiał najpierw pokonać  rdzennych mieszkańców planety - Arkidów.

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • Funky Smugglers (Android)

  FUNKY SMUGGLERS TO ODLOTOWA ATMOSFERA LAT '70 ORAZ GIGANTYCZNE POJEDYNKI MULTIPLAYEROWE W WYCZESANEJ NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWIE ZRĘCZNOŚCIOWEJ!To, co przemytnicy chcą przeszmuglować na lotnisku, to się normalnie w głowie nie mieści. Ogromny pająk ukryty w walizce babci?! Przepychacz do kibelka schowany...

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • God of War: Wstąpienie (PS3)

  Prequel pierwszej gry o tym tytule. Zapoznamy się z losami Kratosa zanim stał się "Duchem Sparty". Nowością dla serii jest opcja gry multiplayer. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 luty 2014
  więcej