Co myślisz o:

Command & Conquer: Red Alert 3

8.2
głosów: 8
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Command & Conquer: Red Alert 3

     
 • Gatunek:
  Strategiczne , Zręcznościowe
 • Platformy:
  • PS3

Command & Conquer: Red Alert 3, to trzecia już odsłona niezwykle popularnej mutacji C&C, której akcja rozrywa się w alternatywnej historii. Okazuje się, że ZSRR dysponuje technologia pozwalającą na podróże w czasie; korzystając z niej cofa się w przeszłość. Coś jednak nie idzie zgodnie z planem i powstaje nowa linia równoległej rzeczywistości, w której świat wygląda zupełnie inaczej.

 

Brzmi znajomo? Wszystko to widzieliśmy już w poprzednich częściach tej gry. W nowym C&C Red Alert do boju stają trzy potęgi - ZSRR, Sojusz Wolnych Narodów, oraz wschodnie Imperium Wschodzącego Słońca. Szybko rozpoczyna się nowa wojna światowa, w której orężem są niesamowite bronie, wojna gdzie powszechnie wykorzystuje się do walki wynalazek tesli, teleportację czy… bojowe niedźwiedzie! Wszystko to jest na graniczy kiczu, ale mimo wszystko może się podobać, szczególnie, że nacje są świetnie zrównoważone, rozgrywka szybka i dynamiczna, a gra naprawdę dobra. Szczególnie gdy zagramy ze znajomymi (czy to w trybie kooperacji, czy na specjalnych mapach przeciwko sobie).

 

Wersja gry na Xboxa i PS 3, jest bardzo krytykowana za kiepski system sterowania. Inna sprawa, że naprawdę trudno zrobic dobrego RTS'a na konsole. No chyba, że kotś dysponuje myszą podłączą do swojego nexgena :-)

Zobacz też!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Wiem to najlepsza strategia jaka istnieje!
  michal j27 marca 2011
  Wiem to najlepsza strategia jaka istnieje!
 • Zajebista gra,gram od miesiąca kto nie kupi lub nie ściągnie możne tylko żałować!!!
  Gvziec19 stycznia 2009
  Zajebista gra,gram od miesiąca kto nie kupi lub nie ściągnie możne tylko żałować!!!