• Opublikował: kareel
  Dodano: 13 kwietnia 2010

  Komentarze: 84

  Assassin's Creed II – trainer +5
  Po ściągnięciu naszego pliku i wypakowaniu go do folderu z gra uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy: F1    nieśmiertelność; F2    nieskończone złoto; F3    jeden cios zabija każdego; F4     zamraża wrogów; NUM 0 – zapisuje aktualną pozycję NUM 1 – teleportuje do zapisanej pozycji; NUM 3 – anuluje powyższe. Miłej zabawy! Traienr działa  z oryginalną wersją gry bez zainstalowanych żadnych aktualizacji i modów. Zalecamy też sprawdzenie czy Wasza zapora antywirusowa nie blokuje działania naszego programu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 marca 2010

  Komentarze: 3

  The Settlers 7: Paths to a Kingdom - wersja demo
  Demo do Settlers 7: Droga do królestwa. Wprawdzie wersja ta zawiera tylko jedną mapę i nie można w niej zapisywać stanu gry, ale wystarczy spokojnie aby sprawdzić jakie zmiany przygotowali nam twórcy w siódmej już odsłonie słynnego cyklu The Settlers, najsłynniejszej chyba gry polegającej na budowaniu wirtualnych osad. Ubisoft chwali się, że tym razem mamy do czynienia z rewolucją a nie ewolucją sprawdzacie sami i oceńcie ! Plik pochodzi z serwisu .bigdownload.com. Po przejściu na tę stronę klikamy na dużej niebieskiej strzałce aby pobrać plik. Niestety całość jest bardzo ciężka – demo zajmuje 2.6GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 marca 2010

  Komentarze: 36

  Metro 2033 – nieśmiertelność (trainer / God Mode Enabler)
  Trainer do Metro 2033. Masz problemy z mutantami? Ciągle gniesz? Dzięki temu programowi staniesz się niezniszczalny. Kody nie potrzebne, wystarczy jedno kliknięcie! Po ściągnięciu pliki i rozpakowaniu zobaczymy, że w środku archiwum jest plik user.cfg. Idziemy teraz do folderu gdzie mamy zainstalowana grę i szukamy oryginalnego pliku „user”. Podmieniamy go na ten od nas i cieszymy się nieśmiertelnością. Proste i skuteczne!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 marca 2010

  Komentarze: 1

  BioShock 2 - Patch v1.0.0.2
  Łatka do BioShock 2. Aktualizacja niweluje głównie problemy z poprawnym wyświetlaniem gry w nietypowych rozdzielczościach ekranu. W najbliższym czasie można spodziewać się też większej łatki! Plik pochodzi ze strony megagames.com. Po przejściu do tego serwisu z linku poniżej, wybierzcie >> Download Bioshock2_v1.002_Patch.zip now<<< aby pobrać plik. Plik wazy około 172MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 marca 2010

  Komentarze: 26

  Napoleon: Total War – trainer + 8
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go bezpośrednio do folderu z grą i uruchamiamy zarówno grę jak i trainer. Teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – dodaje złoto; NUMPAD2 – umiejętności specjalne na stałe; NUMPAD3 – budowanie w jedną turę; NUMPAD4 – super szybkie budowanie okrętów i rekrutowanie armii; NUMPAD5 – badania w jedną turę; NUMPAD6 – fundusze bitewne; -----------opcje regulowania wiatru----------- NUMPAD/ - wiatr na wschód; NUMPAD* - wiatr na zachód; NUMPAD+ - wiat na południe; NUMPAD- - wiatr na północ NUMPAD0 – wywraca okręt; DELETE – wyłącza wszystkie efekty; Trainer został napisany z myślą o oryginalnej wersji gry. W innych wersjach może już nie zawsze...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 marca 2010

  Komentarze: 9

  Supreme Commander 2 - trainer +7
  Jak zawsze po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz po uruchomieniu zarówno naszego programu jak i gry w czasie zabawy wystarczy na klawiaturze numerycznej wycisnąć: INSERT – włącza trainer; NUMPAD1 – nieśmiertelny dowódca; NUMPAD2 – nieskończone punkty masy; NUMPAD3 – nieskończona energia; NUMPAD4 – nieskończone punkty; NUMPAD5 – dodaje rangę dla dowódcy; NUMPAD6 – pozbawia wroga surowców; NUMPAD7 – wrogowie stają się zupełnie nieodporni na nasze trafienia; DELETE – wyłącza wszystko. Trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez zainstalowanych żadnych łątek. Jeżeli aktualizowaliście grę, to możecie mieć już problemy z działaniem tego programu. Sprawdźcie też...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 marca 2010

  Brak komentarzy

  Wolfenstein - patch 1.2
  Łatka do Wolfenstein. Aktualizacja ta nie naprawia może bezpośrednio żadnych błędów ale znacznie lepiej optymalizuje rozgrywkę sieciową w tym bardzo fajnym FPS. Przykładowo obrażenia zadawane przez niektóre typy broni zostały minimalnie zmienione tak aby jak najlepiej zrównoważyć sieciową rozgrywkę.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 marca 2010

  Komentarze: 1

  Wings of Prey - wersja demo
  Wersja demo Wings of Prey: Skrzydła Chwały. Jednym słowem coś dla miłośników wszelakiej symulacji. Cała masa samolotów do wyboru, całkiem niezły model latania, chociaż można grać również w trybie zręcznościowym, piękna grafika… Każdy maniak symulatorów lotu powinien być zadowolony! Plik jest hostowany na stronie gamershell.com. Po przejściu do tego serwisu patrzymy na dół strony i szukamy serwerów europejskich (Europe), wybieramy jeden z tych, które są mniej obciążone (zielony pasek) i klikamy „download”. Po paru sekundach i zmianie strony, demko powinno zacząć się ściągać. Całość waży 1.36GB więc pobieranie raczej chwilę potrwa…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 marca 2010

  Komentarze: 1

  Mass Effect 2 – patch 1.01
  Łatka do Mass Effect 2. Po jej zainstalowaniu powinny ustąpić problemy z zacinaniem się filmów i wywalaniem gry w systemach posiadających jednordzeniowe procesory. Łatka naprawia tez problemy z wypisami w kodeksie i denerwującego buga uniemożliwiającego nam podnoszenie amunicji. Do tego aktualizacja powinna też rozwiązać kilka innych drobniejszych już problemów.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 marca 2010

  Komentarze: 10

  Anno 1404: Venice (Wenecja) - trainer + 5 (dla v. v2.00.5008)
  Jak zawsze ściągamy plik a następnie rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz po włączeniu trainera jak i samej gry na klawiaturze numerycznej: 1    Nieskończone złoto / honor; 2    Nieskończone surowce; 3    Nieskończone punkty militarne; 4    Nieskończone punkty statków; 5    999 pojemności magazynów. Od razu gra robi się prostsza :-) Trainer działa z oryginalną wersją gry o numerze v2.00.5008. W innych może już sprawiać problemy. Sprawdźcie też najlepiej, czy Wasz antywirus i zapora sieciowa nie blokują tego programiku.