• Opublikował: kareel
  Dodano: 13 kwietnia 2010

  Komentarze: 84

  Assassin's Creed II – trainer +5
  Po ściągnięciu naszego pliku i wypakowaniu go do folderu z gra uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy: F1    nieśmiertelność; F2    nieskończone złoto; F3    jeden cios zabija każdego; F4     zamraża wrogów; NUM 0 – zapisuje aktualną pozycję NUM 1 – teleportuje do zapisanej pozycji; NUM 3 – anuluje powyższe. Miłej zabawy! Traienr działa  z oryginalną wersją gry bez zainstalowanych żadnych aktualizacji i modów. Zalecamy też sprawdzenie czy Wasza zapora antywirusowa nie blokuje działania naszego programu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 marca 2010

  Komentarze: 36

  Metro 2033 – nieśmiertelność (trainer / God Mode Enabler)
  Trainer do Metro 2033. Masz problemy z mutantami? Ciągle gniesz? Dzięki temu programowi staniesz się niezniszczalny. Kody nie potrzebne, wystarczy jedno kliknięcie! Po ściągnięciu pliki i rozpakowaniu zobaczymy, że w środku archiwum jest plik user.cfg. Idziemy teraz do folderu gdzie mamy zainstalowana grę i szukamy oryginalnego pliku „user”. Podmieniamy go na ten od nas i cieszymy się nieśmiertelnością. Proste i skuteczne!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 marca 2010

  Komentarze: 26

  Napoleon: Total War – trainer + 8
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go bezpośrednio do folderu z grą i uruchamiamy zarówno grę jak i trainer. Teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – dodaje złoto; NUMPAD2 – umiejętności specjalne na stałe; NUMPAD3 – budowanie w jedną turę; NUMPAD4 – super szybkie budowanie okrętów i rekrutowanie armii; NUMPAD5 – badania w jedną turę; NUMPAD6 – fundusze bitewne; -----------opcje regulowania wiatru----------- NUMPAD/ - wiatr na wschód; NUMPAD* - wiatr na zachód; NUMPAD+ - wiat na południe; NUMPAD- - wiatr na północ NUMPAD0 – wywraca okręt; DELETE – wyłącza wszystkie efekty; Trainer został napisany z myślą o oryginalnej wersji gry. W innych wersjach może już nie zawsze...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 marca 2010

  Komentarze: 9

  Supreme Commander 2 - trainer +7
  Jak zawsze po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz po uruchomieniu zarówno naszego programu jak i gry w czasie zabawy wystarczy na klawiaturze numerycznej wycisnąć: INSERT – włącza trainer; NUMPAD1 – nieśmiertelny dowódca; NUMPAD2 – nieskończone punkty masy; NUMPAD3 – nieskończona energia; NUMPAD4 – nieskończone punkty; NUMPAD5 – dodaje rangę dla dowódcy; NUMPAD6 – pozbawia wroga surowców; NUMPAD7 – wrogowie stają się zupełnie nieodporni na nasze trafienia; DELETE – wyłącza wszystko. Trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez zainstalowanych żadnych łątek. Jeżeli aktualizowaliście grę, to możecie mieć już problemy z działaniem tego programu. Sprawdźcie też...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 marca 2010

  Komentarze: 10

  Anno 1404: Venice (Wenecja) - trainer + 5 (dla v. v2.00.5008)
  Jak zawsze ściągamy plik a następnie rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz po włączeniu trainera jak i samej gry na klawiaturze numerycznej: 1    Nieskończone złoto / honor; 2    Nieskończone surowce; 3    Nieskończone punkty militarne; 4    Nieskończone punkty statków; 5    999 pojemności magazynów. Od razu gra robi się prostsza :-) Trainer działa z oryginalną wersją gry o numerze v2.00.5008. W innych może już sprawiać problemy. Sprawdźcie też najlepiej, czy Wasz antywirus i zapora sieciowa nie blokują tego programiku.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 marca 2010

  Komentarze: 8

  Battlefield: Bad Company 2 – trainer +2
  Po ściągnięciu pliki rozpakowujemy go oczywiście do folderu z gra, uruchamiamy trainer i teraz: NUMPAD1 – nieskończone życie; NUMPAD1 – nieskończona amunicja; NUMPAD1 – nie trzeba przeładowywać broni; NUMPAD1 – nieskończone granty! Małe a cieszy! Uwaga! Trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez żadnych łatek i aktualizacji w innych może już nie działać. Zalecamy także sprawdzenie czy Wasz antywirus i zapora ogniowa nie blokują dostępu do plików gry naszemu programikowi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 marca 2010

  Komentarze: 21

  Battlefield: Bad Company 2 - trainer +5 (dla v1.0.1.0)
  Tradycyjnie po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz uruchamiamy zarówno grę jak i trainer. Teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja / granaty; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD4 – super celność; NUMPAD5 – debilni wrogowie (nie strzelają do nas); DELETE – wyłącza wszystkie efekty. Trainer został przygotowany z myślą o oryginalnej wersji gry z numerem v1.0.1.0. W innych może już nie działać. Radzimy także aby przed zabawą sprawdzić czy was antywirus i zapora sieciowa nie blokuje naszego programu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 marca 2010

  Komentarze: 13

  Anno 1404 - Trainer +4
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie zabawy: F1    Nieskończona $$$; F2    Nieskończone punkty Honoru; F3    Nieskończone surowce; F4    Nieskończona populacja; F5    Nieskończone statki; F6     Nielimitowany budżet wojskowy. Teraz wszystko staje się prostsze prawda? Pamiętajcie jednak, że trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez wgranych żadnych aktualizacji czy modów. Sprawdzicie też najlepiej czy Wasza zapora sieciowa lub antywirus nie blokują tego programiku.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 25 luty 2010

  Komentarze: 2

  Sins of a Solar Empire – trainer + 10 (dla v 1.18)
  Jak zawsze wypakowujemy plik do folderu z grą i uruchamiamy obie rzeczy. Teraz w czasie rozgrywki: NUMPAD1                    dodaje $; NUMPAD2                    dodaje metal; NUMPAD3                    dodaje kryształ; NUMPAD4             planety i bazy na nich stają się niezniszczalne; NUMPAD5             niezniszczalne kadłuby statków; NUMPAD6            ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 luty 2010

  Brak komentarzy

  Aliens vs Predator - trainer +4 (dla wersji Ds 11)
  Po rozpakowaniu pliku (koniecznie do folderu z grą) uruchamiamy zarówno trainer jak i grę i teraz: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni, dodaje granaty; NUMPAD4 – każde  trafienie zabija; DELETE – niweluje wszystkie powyższe efekty. Trainer został napisany z myślą o wersji gry działającej pod Dx11, jeżeli odpalacie nowego AvP pod starszym Dx, to może on już nie działać. Zalecamy także posiadanie oryginalnej i w żaden sposób nie modyfikowanej, aktualizowanej wersji gry. Przed uruchomieniem programu sprawdźcie też czy Wasza zapora sieciowa lub antywirus nie blokuje dostępu do plików gry naszemu programowi.