• Opublikował: kareel
  Dodano: 24 marca 2010

  Komentarze: 3

  The Settlers 7: Paths to a Kingdom - wersja demo
  Demo do Settlers 7: Droga do królestwa. Wprawdzie wersja ta zawiera tylko jedną mapę i nie można w niej zapisywać stanu gry, ale wystarczy spokojnie aby sprawdzić jakie zmiany przygotowali nam twórcy w siódmej już odsłonie słynnego cyklu The Settlers, najsłynniejszej chyba gry polegającej na budowaniu wirtualnych osad. Ubisoft chwali się, że tym razem mamy do czynienia z rewolucją a nie ewolucją sprawdzacie sami i oceńcie ! Plik pochodzi z serwisu .bigdownload.com. Po przejściu na tę stronę klikamy na dużej niebieskiej strzałce aby pobrać plik. Niestety całość jest bardzo ciężka – demo zajmuje 2.6GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 marca 2010

  Komentarze: 1

  Wings of Prey - wersja demo
  Wersja demo Wings of Prey: Skrzydła Chwały. Jednym słowem coś dla miłośników wszelakiej symulacji. Cała masa samolotów do wyboru, całkiem niezły model latania, chociaż można grać również w trybie zręcznościowym, piękna grafika… Każdy maniak symulatorów lotu powinien być zadowolony! Plik jest hostowany na stronie gamershell.com. Po przejściu do tego serwisu patrzymy na dół strony i szukamy serwerów europejskich (Europe), wybieramy jeden z tych, które są mniej obciążone (zielony pasek) i klikamy „download”. Po paru sekundach i zmianie strony, demko powinno zacząć się ściągać. Całość waży 1.36GB więc pobieranie raczej chwilę potrwa…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 marca 2010

  Brak komentarzy

  Europa Universalis III: Heir To The Throne - wersja demo
  Demo do Europa Universalis III: Heir To The Throne Demo. Jeżeli lubicie naprawdę skomplikowane strategie, jeżeli lubicie zarządzać wirtualnym państwem. Jeżeli chcecie sprawdzić jak wyglądałaby historia gdyby… Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedzieliście „tak”, to wypróbujcie demo dodatku do EU 3. Jeszcze więcej możliwości, różnych tabel, opcji, bardziej skomplikowana dyplomacja. Jednym słowem wszystko co fani tej serii kochają! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> Download EU3_HeirToTheThrone_DEMO.exe now << aby pobrać demo. Całość waży tylko 266 MB, co jak na dema to naprawdę niedużo!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 luty 2010

  Brak komentarzy

  Colin McRae: DIRT 2 – wersja demo
  Demo Colin McRae: DIRT 2. Coś dla wszystkich lubiących gry wyścigowe. Seria Colin McRae powraca, tym razem jednak jeździmy po bezdrożach. Błota i pyłu będzie więc na pewno dużo. Reszta jednak taka sama jak zawsze, a gra jest jedną z najlepszych symulacji rajdów samochodowych w jakie możecie zagrać na PC. Nowy Colin ma zresztą naprawdę niesamowitą oprawę graficzną i obsługuje wszystko co tylko mogą nam zaoferować najnowsze karty graficzne. Demo warto ściągnąć dla samych testów, tylko nie zgubcie po drodze oczu! :-) Plik pochodzi ze strony megagames.com. Po przejściu do tego serwisu kliknijcie na >> Download Dirt2Demo.zip now << aby pobrać plik. Całość waży 1.3 GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Brak komentarzy

  Król Artur - wersja demo
  Demo gry King Arthur. Jeżeli zawsze lubiliście serię Total War i marzyliście o wersji tej gry ale z akcją w świecie fantasy, to sprawdźcie właśnie „Króla Artura”. Podobieństwa między tymi grami są bowiem naprawdę ogromne – i tutaj i tutaj mamy do czynienia z ogromnymi bitwami, które możemy rozgrywać w sposób taktyczny. W opisywanej jednak produkcji oprócz typowej armii do walki można rekrutować także różne potwory czy korzystać z artefaktów. Polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 luty 2010

  Komentarze: 2

  Drakensang: River of Time - wersja demo
  Demo dodatku do Drakensang - River of Time! Jeżeli spodobał się Wam oryginalny Drakensang, to z pewnością miło powitacie też demo do tej gry. Niestety wersja testowa została wydana na razie tylko w niemieckiej wersji językowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ją ściągnąć i zobaczyć jak prezentuje się ten świetny, klasyczny RPG. Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na tą stronę kliknijcie na >> Download Drakensang-AFdZ_DEMO_V.DE.exe now << aby pobrać plik. Całość wazy około 1.4GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 luty 2010

  Komentarze: 3

  Divinity II: Ego Draconis - demo (PC)
  Wersja demonstracyjna Divinity II: Ego Draconis, sequela świetnego Divine Divinity. Jeżeli lubicie nieco nietypowe RPG, to na pewno kojarzycie dobrze ten tytuł. W dwójce poprawiono znacznie grafikę, tak, że gra przypomina teraz mocno Gothica, a nasz bohater jest w sposób magiczny powiązany z potężnym smokiem. Całość wprawdzie zbiera jak na razie dosyć słabe oceny ale sprawdzacie sami czy ten tytuł na nie zasługuje!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 luty 2010

  Brak komentarzy

  CSI: Deadly Intent - wersja demo
  Lubicie serial CSI: Kryminalne zagadki? Jeżeli tak, to ściągnijcie demko gry opartej luźno na tym co znamy z telewizji. Całość to klasyczna detektywistyczna przygodówka, w której zbieramy i analizujemy ślady dochodząc w końcu do rozwiązania kryminalnej zagadki. Dokładnie tak jak w naszym ulubionym serialu. Zresztą sprawdźcie sami! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Aby pobrać demo po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> Download CSI_DeadlyIntent_Demo.exe now <<. Plik waży tylko niewiele ponad 340 MB co jak na dzisiejsze demówki jest raczej bardzo małą ilością. 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 15 luty 2010

  Brak komentarzy

  Dark Void - wersja demo
  Demko najnowszego Dark Void, gry w której starujemy bohaterem wyposażonym w odrzutowy plecak umożliwiający mu latanie. Sama gra jest wprawdzie prostą strzelanką z widokiem TPP, ale właśnie możliwość latania i elementy zręcznościowe niczym z platformówek powodują, że całość tak bardzo odróżnia się od innych tego typu produkcji. Plik pochodzi ze strony magagames.com. Aby pobrać demo kliknijcie na >>> Download DarkVoid-Demo.exe now <<<. Całość waży 1GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Komentarze: 2

  James Cameron's Avatar The Game – wersja demo
  Demo świetnej gry akcji opartej na głośnym filmie Avatar. Sprawdzacie sami jak wygląda komputerowa wersja tego filmu! Trzeba przyznać, że przynajmniej graficznie całość naprawdę zapiera dech w piersiach. Mała uwaga – jeżeli jeszcze nie byliście w kinie darujcie sobie na razie gierkę, spoilery zepsują Wam całą przyjemność. Link prowadzi do serwisu megagames.com. Aby pobrać demko kliknijcie na >>>Download Avatar_The_Game_Demo.exe now <<<. Miłej zabawy, całość waży ponad 1.5GB