• Opublikował: kareel
  Dodano: 23 stycznia 2010

  Komentarze: 3

  Nicky Boum – pełna wersja (Amiga, ROM)
  Świetna platformówka z amigowych czasów. Sterujemy dzieciakiem wędrującym przez ogromne, kolorowe poziomy i walczących z różnymi bajkowymi potworami za pomocą…. ogryzków z jabłek. Do tego, w porównaniu do innych starych platformówek, tytuł ten nie jest zbyt trudny i można grać po prostu dla zwykłej przyjemności bez zbytniego denerwowania się po stracie każdego życia :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Yo! Joe! - pełna wersja (Amiga ROM)
  Naprawdę świetna platformówka z powalającą muzyką i naprawdę ogromnymi, doskonale zbudowanymi poziomami. Nie zagrać w ten tytuł to naprawdę wstyd! Tuż to klasyka! Uwaga – jest to oczywiście amigowa wersja gry, a dokładniej obrazy dyskietek w formacie *adf, więc do jej uruchomienia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego komputera.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 grudnia 2009

  Komentarze: 1

  James Pond 3: Operation Starfish – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja jednej z najlepszych i najzabawniejszych amigowych platformówek. Masa bajecznie kolorowych poziomów, masa humoru, trochę główkowania i jedne z najlepiej zbudowanych poziomów w historii gier komputerowych. Po prostu musisz to mieć! Paczka zabiera obrazy trzech dyskietek gry w adf. Aby ją odpalić potrzebować więc będziemy jakiegoś emulatora Amigi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Test Driver II: The Duel – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja kultowej gry wyścigowej z amigowych czasów. Kilka słynnych samochodów do wyboru, całkiem niezła grafika 3D i ogromna grywalność! To jedna z pierwszych gier wyścigowych z prawdziwą wektorową grafiką 3D i widokiem „zza kierownicy”. Sprawdzicie sami jak wyglądało Test Driver 20 lat temu! Oczywiście jest to amigowa wersja gry, więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego komputera.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Zool 2 – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja jednej z najbardziej znanych amigowych platformówek – Zool 2. Sterujemy kosmitą-karateką i przechodzimy przez kilka naprawdę zwariowanych graficznie poziomów, tłukąc po drodze masy wrogów i zbierając…słodycze! Gra jest naprawdę zabawna, ma całkiem ładną grafikę i nawet dzisiaj powala mistrzostwem w designie poziomów. Sprawdzicie sami! Uwaga! Jest to amigowa wersja gry, więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Alien Breed 3D – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja najsłynniejszego amigowego FPSa - Alien Breed 3D. Eksponujemy bazę opanowaną przez krwiożerczych obcych. Gra miała jak na tamte czasy całkiem niezłą grafikę i była chwalona za mroczny, świetny klimat, chociaż podobno grywalność była już taka sobie. Czy tak jest naprawdę? Sprawdzicie sami i zagrajcie w hit sprzed lat!   PS. Jak sama nazwa mówi, do odpalenia tej gry będziemy potrzebować jakiegoś emulatora Amigi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Burntime – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja gry Burntime przeznaczona na Amigę. Burntime, to świetny i klimatyczny tytuł, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym przez wojnę atomową. Wędrujemy po pustkowiach, spotkamy różnych ludzi, walczymy, zdobywamy jedzenie i coraz lepszy ekwipunek. Wszystko to w świetnej rysowanej grafice. Jeżeli lubicie gry w stylu Fallouta to i ta się powinna Wam spodobać. Polecamy! Jest to wersja przeznaczona dla komputerów typu Amiga (z kośćmi AGA) więc aby odpalić tą grę musimy posiadać jakiś emulator tego sprzętu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Komentarze: 2

  Franko – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna amigowa wersja gry Franko, kultowej bijatyki z akcją osadzoną na polskich blokowiskach. Czarny „swojski” humor i spora brutalność sprawiły, że ta gra stała się kultowym tytułem. To zresztą jedna z pierwszych naprawdę grywanych, rodzimych produkcji. Uwaga – tytuł tylko dla dorosłych.       
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Bloodnet – pełna wersja (Amgia ROM)
  Pełna wersja amigowej wersji Bloodnet, świetnej przygodówki  z elementami osadzonej w świecie niedalekiej przyszłości, gdzie cyberpunk miesza się z historiami o wampirach. Świetna fabuła i klimat, miła dla oka grafika… Jeżeli lubicie takie zwariowane mixy to na pewno i ta gra się Wam bardzo spodoba. Uwaga – zalecana jest naprawdę dobra znajomość angielskiego bo w Bloodnet jest sporo do czytania. Uwaga! Jest to wersja gry na Amigę, więc do jej uruchomienia potrzebujecie jakiegoś emulatora tego systemu.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Brak komentarzy

  Lost Patrol - pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja starej i kultowej amigowej gry Lost Patrol. Wcielamy się w rolę dowódcy amerykańskiego patrolu w Wietnamie i steramy się przedrzeć z powrotem do bezpiecznej bazy. Gra łączy w sobie kilka gatunków – typową grę przygodowa, taktyczną, zręcznościową a nawet znajdziemy tu elementy starych tekstowych przygodówek. Do tego wszystkiego naprawdę świetna muzyka. Polecamy! Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona na komputer Amiga, wymaga więc jakiegoś emulatora tego systemu.