• Opublikował: kareel
  Dodano: 28 luty 2010

  Brak komentarzy

  Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - Skirmish DLC
  Łatka do Operation Flashpoint 2: Dragon Rising dodająca do gry nowe tryby zabawy oraz naprawiająca kilka starych błędów. Jeżeli podczas gry sieciowej narzekaliście na duże lagi, to spróbujcie zainstalować tą aktualizację – wedle twórców optymalizuje ona nieco lepiej grę w sieci. Po zainstalowaniu DLC otrzymamy 6 nowych map (4 do multi i dwie do gry pojedynczej), oraz z gry zniknie kilkanaście pomniejszych błędów, chociaż w większości, to raczej kosmetyczne zmiany, albo drobne dodatki. Plik pochodzi z serwisu megagames.com, aby go pobrać po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> downloading ofdr_patch1.zip now <<. Plik waży 122 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 4

  Prince of Persia 2008 – nude patch
  Łatka, która pozwoli rozebrać wszystkie dziewczyny w nowym Prince of Persia. Efekt jest naprawdę ciekawy, sprawdźcie sami! Opis instalacji znajdziecie po rozpakowaniu pliku. Łatka zawiera całą masę różnych strojów i skinów do Prince of Persia, także tych całkiem rozebranych.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 luty 2010

  Komentarze: 17

  Mount & Blade (PC) - Kill the Infidel 1.0
  Mount & Blade: Kill the Infidel 1.0 by Xargos Ogromna modyfikacja do gry "Mount & Blade" w wersji 1.010/1.011 przenosząca gracza do Jerozolimy w roku 1185. Lista dodatkowych elementów: - 5 nowych stron konfliktu: królestwo Jerozolimy, hrabstwo Tripoli, hrabstwo Edessy, prowincja Antoch, nacja Saladyna - Nowe oddziały: Assasins (bandyci), Deserters (bandyci), JIHAD (sprzymierzeni z Saladynem), Seljuk (sprzymierzeni z Saladynem), Mamluk (sprzymierzeni z Saladynem), Zakon św. Tomasza razem z Ryszardem Lwie Serce (sprzymierzeni z Królestwem Jerozolimy), Krzyżowcy (sprzymierzeni z graczem), karawany i osadnicy chronieni rycerzy Lista zmian: - Historyczni bohaterowie oraz jednostki - Historyczne imiona, nazwy i miasta - Miasto Jerozolima oraz...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 luty 2010

  Komentarze: 6

  The Witcher – Nude Patch (naga łatka)
  Prosty i przyjemny sposób aby pozbawić niepotrzebnych ubrań wszystkie ładne panie w Wiedźminie. Instalacja pakietu jest bardzo prosta. Rozpakowujemy archiwum jakie ściągnęliście z naszego serwera i kopiujemy pliki znajdujące się w nim („_meshes00” oraz „_textures00”) do folderu DATA w katalogu gdzie mamy zainstalowaną grę. Po odpaleniu Wiedźmina Trias i inne dziewczyny będą paradować już bez ubrań. Miłego oglądania :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 luty 2010

  Komentarze: 27

  The Sims 3 (PC) - Miasteczko Riverview
  Nowe miasteczko Riverview do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 stycznia 2010

  Komentarze: 1

  The Sims 3 (PC) - Zestaw Pana Gąbki
  Zestaw Pana Gąbki zawiera: - Komputer Pana Gąbki - Rzeźba Mega Pan Gąbka - Rzeźba Pan Gąbka na biurko INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 stycznia 2010

  Komentarze: 5

  The Sims 3 (PC) - Samochód Vorn Ogier
  Samochód Vorn Ogier do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  The Sims 3 (PC) - Mały zestaw Hawajski
  Mały zestaw Hawajski zawiera: - Lampka "Hawajska tancerka" - Rzeźbę Małego bożka z Tiki INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 stycznia 2010

  Komentarze: 1

  The Sims 3 (PC) - Lodówka Fanta
  Lodówka firmowa Fanty do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  The Sims 3 (PC) - Samochód Montalcino Fandango SE
  Samochód sportowy Montalcino Fandango SE do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.