Przegrywasz w gry online przez słaby Internet? Musisz to wiedzieć

Opublikował: agmi
Dodano: 30 sierpnia 2022

Brak komentarzy
Przegrywasz w gry online przez słaby Internet? Musisz to wiedzieć

Tagi:

Gry w sieci cieszą się ogromną popularnością, szczególnie gdy zapewniają możliwość grania z innymi użytkownikami w formie online. To nie tylko popularne gry sportowe, ale także przygodowe, zręcznościowe, strategiczne jak i wiele innych. Jednak związany jest z nimi jeden problem. Jeśli chcesz cieszyć się ich nieograniczonymi możliwościami, koniecznie musisz posiadać szybki i stabilny Internet, z możliwie jak najmniejszymi opóźnieniami. Nie masz takiego swojej ofercie? W takim razie granie w gry online może być naprawdę problematyczne. Czy można jakoś temu zaradzić? Odpowiadamy.

Jaki wpływ na gry online ma słaby Internet?

Słaby i mało wydajny Internet ma duży wpływ na jakość oraz przyjemność grania w gry online. Wszelkie opóźnienia w rozgrywce pozwalają skutecznie zmniejszyć przyjemność z rozgrywek online. Szczególnie widoczne jest to w przypadku pozycji, które wymagają szybkiej reakcji, czyli w grach sportowych czy strzelankach. Nieoczekiwane przerwy w tego typu grach bardzo często kończą się przegraną. Nie ma nic gorszego niż wyrzucenie z serwerów gier spowodowane słabym i mało wydajnym Internetem. Wszelkie porażki wynikające z problemów z jakością sieci są naprawdę frustrujące i skutecznie zniechęcające do dalszej rozgrywki. Czy można sobie z tym skutecznie poradzić.

Jaki internet do gier wybrać?

Obecnie najlepsze rezultaty zapewni Ci zasięg 5G, który gwarantuje najlepszą jakość oraz technologię przesyłu danych. Znajdziesz go w ofercie niewielu operatorów, dlatego też warto sprawdzać na bieżąco wszystkie dostępne oferty. Jest to najwyższy standard dostępu do sieci, który możesz uzyskać. Warto wiedzieć, jakie korzyści pozwoli Ci uzyskać.

Internet na kartę w jakości 5G

Wybierając Internet 5G, możesz cieszyć się niezwykle szybkim dostępem do sieci, brakiem opóźnień w transmisji, czy zmniejszonym przesyłem danych. Ma to ogromne znaczenie podczas grania w gry online, niwelując wszelkie przerwy oraz wyrzucanie z serwera. Dobrej jakości gry wymagają zapewnienia najlepszej płynności sieci, którą zapewni dostęp do technologii 5G. Taką ofertę znajdziesz u operatora sieci Otvarta.

Dlaczego warto wybrać tę ofertę?

Otvarta to polska marka posiadająca ponad 100 punktów stacjonarnych w całym kraju. Firma ta działa na rynku już od 2004 roku w usługach telekomunikacyjnych dla firm, natomiast od 2018 roku także w ofercie dla klientów indywidualnych. Znajdziesz tam oferty różnych pakietów abonamentu telefonicznego, zawierające w sobie pakiet internetowy w standardzie 5G jak i pakiety internetu mobilnego. Większość ofert podpisywana jest na czas nieokreślony, zapewniając pełną elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb klienta.

Dodatkowo żaden operator nie zapewnia dostępu do sieci w tak wielu różnych opcjach. Jest to:

  • standardowy adres dynamiczny, obecny w większości ofert operatorów,
  • publiczny stały adres IP odpowiedni dla zastosowań z dostępem do urządzeń domowych i monitorujących na odległość
  • prywatny stały IP świetny do zastosowań w biurach i firmach.

Najszybszy internet mobilny

Wybierając najtańszy abonament z pakietem Internetu 21 GB za jedyne 18,99 zł, zyskasz także nielimitowane rozmowy i SMSy oraz HD VOICE. Od ponad roku jest to niekwestionowany bestseller w rankingach http://komorkomat.pl/ .

W sieci Otvarta możesz wybrać dodatkowo cyfrową kartę eSIM. Jest to rozwiązanie wykorzystujące możliwości wirtualnego nośnika, udostępnianego w formie kodu QR. Jej aktywacja jest niezwykle prosta, tak samo jak przeniesienie numeru do nowego operatora. Karta ta zachowuje wszystkie niezbędne informacje w module urządzenia, stąd tez nie ma konieczności jej wymiany, a także nie ma żadnych obaw o jej uszkodzenie czy zgubienie.

O czym warto pamiętać szukając najlepszej oferty?

Szukając odpowiedniego internetu do gier online, warto szukać ofert, które zapewnią nam najwyższą i ciągłą szybkość działania. Taką opcję znajdziemy w pakietach operatora Otvarta.

Załącznik:
sieć telefonii komórkowej.jpeg

W ofertach najpopularniejszych sieci GSM często trudno znaleźć w pełni satysfakcjonujące pozycje. Stąd też nie dziwi fakt, iż większość użytkowników decyduje się na wybór mniej znanych, ale równie dobrych ofert od innych operatorów obecnych na rynku.

eśli Ty również nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany standardem sieci oraz ofertą usług telekomunikacyjnych u aktualnego dostawcy, warto zdecydować się na przejście do nowego operatora. Dzięki temu zyskasz zupełnie nowe możliwości oraz wiele udogodnień, które pozwolą Ci skutecznie rozwijać swoje pasje podczas gier online, ale nie tylko. Jesteś zainteresowany? Koniecznie sprawdź ofertę sieci Otvarta na jej oficjalnej stronie internetowej https://otvarta.pl/.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Przegrywasz w gry online przez słaby Internet? Musisz to wiedzieć

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->