Profil użytkownika

agmi

agmi

O mnie

   
Opis

Ostatnio dodane materiały

 • Polski dubbing w grach

  Każdy z graczy wie, jak wielki wkład w grę ma dubbing. Prawidłowo dopasowany zapewnia rozgrywce optymalne warunki, a także uatrakcyjnia ją. Jego wprowadzenie wynika również z samej funkcjonalności oraz zapewnia graczowi większy komfort rozgrywki niż czytanie przetłumaczonych napisów.


 • 5 gier o literackich korzeniach

  Wielu twórców gier czerpie swoje inspiracje z innych dziedzin kultury. Wielu z nich opiera się również na oryginalnych scenariuszach. Skupmy się jednak na tym, jak w świat gier ingeruje literatura. Zobacz 5 tytułów, które powstały na podstawie powieści.


 • 4 argumenty za zakupem PlayStation 4 Pro. Czy wciąż warto?

  PlayStation 4 Pro to wciąż niezwykle chętnie kupowana konsola do gier. Marzą o niej nastolatki, w prezencie kupują sobie również dorośli. Na czym polega fenomen PS 4? Czy w 2019 roku nadal warto ją kupić, skoro już dość niedługo zostanie zastąpiona przez nowszą wersję? Znaleźliśmy 4 argumenty za tym,...


 • Najlepsze prezenty dla graczy

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Co kupić pod choinkę miłośnikowi gier komputerowych, aby podarunek był nie tylko miły, ale również naprawdę przydatny? Jakich upominków lepiej unikać? Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak wybrać najlepszy prezent dla gracza!