• Opublikował: kareel
  Dodano: 21 luty 2010

  Komentarze: 1

  Pixel Force: Left 4 Dead - pełna wersja
  Pixel Force: Left 4 Dead, to gra wzorowana jednocześnie na starych produkcjach rodem z C64 czy Pegasusa i… właśnie na nowym Left 4 Dead! Oto jak mogłaby wyglądać ta gra gdyby ktoś wpadł na pomysł stworzenia takiego tytułu w latach 80. Zabawna ciekawostka, chociaż całość jest całkiem grywalna. Sprawdźcie zresztą sami, wystarczy rozpakować archiwum i zacząć zabawę. A oto jak to wygląda na żywo w akcji:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 luty 2010

  Komentarze: 13

  Jade Empire - odblokowanie wszystkiego
  Po ściągnięciu tego pliku i rozpakowaniu go uruchamiamy instalera, czekamy chwilkę i teraz w czasie zabawy można już używać trybu Master. Proste i skuteczne! Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 luty 2010

  Komentarze: 2

  Cannon Fodder - Soundtrack
  Świetna, absolutnie klasyczna i doskonała ścieżka dźwiękowa z retro-gry "Cannon Fodder".  Aż dziw bierze, że to wszystko mieściło się razem z grą na dwóch dyskietkach... - -- --- -- - UWAGA: - Pliki przetestowane przez Redakcję. - Pliki są spakowane do archiwum w formacie RAR. - Pliki muzyczne są w formacie MP3.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 luty 2010

  Komentarze: 6

  S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - Soundtrack
  Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry "S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla". Główne utwory to brzmienia towarzyszące podczas podróży po zonie w wykonaniu MoozE, ale dodano także trzy piosenki FireLake - "Dirge for the Planet" znane bezpośrednio z gry i dwa bonusowe kawałki rockowe. Lista utworów: 01. Mutation (music by MoozE) 02. Dead Cities Pt.2 (music by MoozE) 03. Radwind Pt.1 (music by MoozE) 04. Tunnels (music by MoozE) 05. The Thing (music by MoozE) 06. S.A.D. (music by MoozE) 07. Cold/Freezing Out (music by MoozE) 08. Zone Triggers (music by MoozE) 09. Radwind Pt.2 (music by MoozE) 10. Sleeping In Ashes v.2 (music by MoozE) 11. Rads Pt.1 (music by MoozE) 12. Dirge for the Planet (lyrics by O.Yavorsky, music by FireLake) 13. Fighting unknown...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Colonization – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja kultowej „Kolonizacji”, gry strategiczno-ekonomicznej, w której staramy się odkryć i podbić Nowy Świat. Całość jest wzorowana na cywilizacji, rozgrywka przebiega więc również w trybie turowym ale wszystko jest bardziej nastawiona na ekonomię i handel. Polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 października 2009

  Komentarze: 189

  FIFA 10 - zapisy z gry, wszystko odblokowane!
  Ściągamy komplet zapisów i podmieniamy nimi nasze oryginalne zapisy. Proste i skuteczne :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 września 2009

  Brak komentarzy

  Colin McRae DiRT – odblokowanie wszystkiego
  Komplet zapisów do gry Colin McRae DiRT, które dają nam dostęp do wszystkiego co tylko oferuje nam ta świetna gra. Po pobraniu i rozpakowaniu pobranego od nas pliku folder „savegame” wklejamy do folderu C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Codemasters\DiRT . ] I to tyle! Przyjemnej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 lipca 2009

  Brak komentarzy

  Gothic 3 (PC) - v1.12 Console Fix
  Plik naprawiający błędne działanie konsoli poleceń w grze "Gothic 3". Przenieś plik "Gothic 3 v1.12 Console Fix" do folderu z grą. Domyślna lokalizacja: C:\Program files\Gothic 3\Data Teraz uruchom plik, a konsola naprawi się automatycznie. - -- --- -- - UWAGA: - Plik były testowany na europejskiej grze "Gothic 3" w wersji 1.12.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 lipca 2009

  Komentarze: 2

  Gothic 3 (PC) - Console Fix
  Zestaw plików potrzebnych do naprawy błędnego działania konsoli poleceń w grze "Gothic 3". Przenieś pliki zawarte w tym archiwum do folderu z grą. Domyślna lokalizacja: C:\Program files\Gothic 3\Data Gotowe. Teraz konsola powinna działać poprawnie. - -- --- -- - UWAGA: - Pliki były testowane na grze w wersji 1.8 i 1.9. - Pamiętaj, by wcześniej zrobić kopie zapasowe podmienianych plików!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 lipca 2009

  Komentarze: 9

  Zgrywus: Wykończ Szefa (PC) - Pliki Save
  Pliki save do gry "Zgrywus: Wykończ Szefa" - Wszystkie odcinki odblokowane i ukończone na Złoty Puchar. Plik należy umieścić bezpośrednio w folderze z grą. - -- --- -- - UWAGA: - Plik stworzony specjalnie dla Playa.pl przez zespół redakcyjny.