• Opublikował: kareel
  Dodano: 3 marca 2010

  Komentarze: 1

  Rampart - pełna wersja (stare gry, DOS)
  Pełna wersja kultowej gry taktycznej Rampart. Naszym celem jest jak najszybsze wybudowanie zamku otaczając jak największy teren obronnym murem. W celu przeszkadzają nam wrogie okręty ostrzeliwujące nasze fortyfikacje, na szczęście możemy im odpowiedzieć tym samym! Proste ale szalenie grywalne! Sama gra jest w wersji DOSowej, więc do jej uruchomienia będziemy potrzebować raczej jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOSboxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 luty 2010

  Komentarze: 1

  A320Airbus - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja starego symulatora lotniczego A320Airbus. Jak już sama nazwa wskazuje, w tej grze będziemy mogli sprawdzić się za sterami tej ogromnej maszyny. Tytuł jak na dzisiejsze standardy ma może kiepską grafikę, ale jest naprawdę realistyczny i ma spore możliwości. Jednym słowem coś w sam raz dla największych fanów takich produkcji. Gra jest w wersji DOSowej więc do jej odpalenia będziemy potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Komentarze: 1

  American Gladiators - pełna wersja (stare gry, DOS)
  Jeżeli lubicie wrestling, to ta stara gierka na pewno się Wam spodoba. Ma całkiem niezłą oprawę graficzną i opowiada o największych bohaterach tej dyscypliny z początku lat 90. Miłej zabawy! Gra jest oczywiście w wersji DOSowej więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 luty 2010

  Brak komentarzy

  Astrotit
  Zabawna „erotyczna” gierka, w której strzelamy do wszelakiego rodzaju rzeczy utrudniających nam zapłodnienie. Najczęściej są to różne środki antykoncepcyjne czy… biblia! Naszą bronią jest natomiast… zgadnijcie sami co :-) Uwaga! – Tytuł tylko dla pełnoletnich graczy +18 lat Gra jest w wersji DOS, więc wymaga jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Box’a.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 luty 2010

  Komentarze: 1

  Zorro - pełna wersja (DOS)
  Ta gra to zasadzie wariacja na temat słynnego Prince of Persia, z tym, że tym razem bohaterem jest nie mniej słynny Zorro. Reszta pozostaje w zasadzie taka sama, mamy podobne poziomy, podobny styl rozgrywki i sterowanie. Gra jest jednak nieco „nowsza” od oryginalnego PoP i dzięki temu ma też lepsza, bardziej kolorową grafikę. PS. Do uruchomienia gry będziecie potrzebować jakiegoś emulatora DOS’a w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 stycznia 2010

  Komentarze: 3

  Nicky Boum – pełna wersja (Amiga, ROM)
  Świetna platformówka z amigowych czasów. Sterujemy dzieciakiem wędrującym przez ogromne, kolorowe poziomy i walczących z różnymi bajkowymi potworami za pomocą…. ogryzków z jabłek. Do tego, w porównaniu do innych starych platformówek, tytuł ten nie jest zbyt trudny i można grać po prostu dla zwykłej przyjemności bez zbytniego denerwowania się po stracie każdego życia :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 stycznia 2010

  Komentarze: 7

  Heretic – pełna wersja (stare gry, DOS)
  Pełna wersja jednego z najbardziej legendarnych FPS w historii – Heretic. W grze wcielamy się w rolę młodego wojownika imieniem Corvus, który musi obronić świat przed demonicznym Wężowym Jeźdźcem. Cała gra bazuje na podrasowanym silniku słynnego Dooma, ale jest utrzymana w realiach fantasy. Z wrogami będziemy więc walczyć głownie za pomocą magii. Jednym słowem klasyka – musicie zagrać! Oczywiście do uruchomienia gry potrzebny będzie nam jakiś emulator DOSu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Yo! Joe! - pełna wersja (Amiga ROM)
  Naprawdę świetna platformówka z powalającą muzyką i naprawdę ogromnymi, doskonale zbudowanymi poziomami. Nie zagrać w ten tytuł to naprawdę wstyd! Tuż to klasyka! Uwaga – jest to oczywiście amigowa wersja gry, a dokładniej obrazy dyskietek w formacie *adf, więc do jej uruchomienia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego komputera.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Trolls – pełna wersja (stare gry, DOS)
  Bardzo przyjemna i kolorowa platformówka z uroczymi Trollami w roli głównej. Bardzo ładna rysowana grafika, fajne poziomy, dużo skakania i zbierania przedmiotów, jak zresztą to we wszystkich grach tego typu. Miłej zabawy! 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 grudnia 2009

  Komentarze: 1

  James Pond 3: Operation Starfish – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja jednej z najlepszych i najzabawniejszych amigowych platformówek. Masa bajecznie kolorowych poziomów, masa humoru, trochę główkowania i jedne z najlepiej zbudowanych poziomów w historii gier komputerowych. Po prostu musisz to mieć! Paczka zabiera obrazy trzech dyskietek gry w adf. Aby ją odpalić potrzebować więc będziemy jakiegoś emulatora Amigi.