• Opublikował: kareel
  Dodano: 22 marca 2010

  Komentarze: 1

  BioShock 2 - Patch v1.0.0.2
  Łatka do BioShock 2. Aktualizacja niweluje głównie problemy z poprawnym wyświetlaniem gry w nietypowych rozdzielczościach ekranu. W najbliższym czasie można spodziewać się też większej łatki! Plik pochodzi ze strony megagames.com. Po przejściu do tego serwisu z linku poniżej, wybierzcie >> Download Bioshock2_v1.002_Patch.zip now<<< aby pobrać plik. Plik wazy około 172MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 marca 2010

  Brak komentarzy

  Wolfenstein - patch 1.2
  Łatka do Wolfenstein. Aktualizacja ta nie naprawia może bezpośrednio żadnych błędów ale znacznie lepiej optymalizuje rozgrywkę sieciową w tym bardzo fajnym FPS. Przykładowo obrażenia zadawane przez niektóre typy broni zostały minimalnie zmienione tak aby jak najlepiej zrównoważyć sieciową rozgrywkę.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 marca 2010

  Komentarze: 1

  Mass Effect 2 – patch 1.01
  Łatka do Mass Effect 2. Po jej zainstalowaniu powinny ustąpić problemy z zacinaniem się filmów i wywalaniem gry w systemach posiadających jednordzeniowe procesory. Łatka naprawia tez problemy z wypisami w kodeksie i denerwującego buga uniemożliwiającego nam podnoszenie amunicji. Do tego aktualizacja powinna też rozwiązać kilka innych drobniejszych już problemów.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 marca 2010

  Brak komentarzy

  Civilization 4: Beyond The Sword - Patch v3.19
  Łatka do Civilization 4: Beyond The Sword zawierająca 12 nowych scenariuszy stworzonych zarówno przez fanów tej gry jak i samo Firaxis Games. Nudzi się Wam zabawa z dodatkiem do najnowszej Cyliwizacji? Zainstalujcie łatkę i cieszcie się darmowymi scenariuszami! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu do tej strony kliknijcie na >> Download Civ4BeyondTheSwordPatch3.19.exe now<< aby pobrać łatkę. Plik wazy około 160MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 luty 2010

  Brak komentarzy

  Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - Skirmish DLC
  Łatka do Operation Flashpoint 2: Dragon Rising dodająca do gry nowe tryby zabawy oraz naprawiająca kilka starych błędów. Jeżeli podczas gry sieciowej narzekaliście na duże lagi, to spróbujcie zainstalować tą aktualizację – wedle twórców optymalizuje ona nieco lepiej grę w sieci. Po zainstalowaniu DLC otrzymamy 6 nowych map (4 do multi i dwie do gry pojedynczej), oraz z gry zniknie kilkanaście pomniejszych błędów, chociaż w większości, to raczej kosmetyczne zmiany, albo drobne dodatki. Plik pochodzi z serwisu megagames.com, aby go pobrać po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> downloading ofdr_patch1.zip now <<. Plik waży 122 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 76

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem (PC) - Patch 1.015
  Oficjalna łatka do gry "Mount & Blade: Ogniem i Mieczem" w wersji 1.015. - -- --- -- - INSTALACJA: 1) Odinstaluj grę Ogniem i Mieczem. 2) Po odinstalowaniu gry usuń jej folder główny (domyślnie C:\Program Files\Ogniem i Mieczem). 3) Zainstaluj grę ponownie, ale nie uruchamiaj jej po zakończeniu instalacji. 4) Zainstaluj patch 1.015. UWAGA: - Stany gier zapisane na wcześniejszych wersjach Ogniem i Mieczem nie są kompatybilne z wersją 1.015. Po instalacji łatki konieczne jest rozpoczęcie gry od nowa. - Pliki są spakowane do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 1

  Blood Bowl– patch v1.1.3.2
  Łatka do Blood Bowl. Jeżeli napotkaliście takie problemy z Blood Bowl jak nie wyświetlające się newsy w trybie online czy inne drobne usterki i bugi, to spróbujcie zainstalować tą łatkę – powinna pomóc.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 luty 2010

  Komentarze: 7

  Need for Speed Shift - patch 1.2 (nowe auta)
  Patch do Need for Speed Shift. Łatka ta nie poprawia wprawdzie żadnych błędów w grze ale dodaje za to nowe wozy! Oto czym będziemy mogli pojeździć po zainstalowaniu tej aktualizacji: oyota Supra Mk IV, 1967 Shelby GT500, 1967 Chevrolet Corvette Stingray, 1969 Dodge Charger R/T oraz 1971 Dodge Challenger R/T! Dodatkowo aktualizacja dodaje do gry również tryb Wyścigu Zespołowego. I to wszystko za darmo! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na stronę kliknijcie na >> Download SHIFTPCPATCHV1.02_OTHER.exe now << . Łatka waży 135 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 19 luty 2010

  Komentarze: 2

  Championship Manager 2010 - december patch
  Łatka do Championship Manager 2010. Poprawka łata całą masę błędów jakie znalazły się w tym świetnym menagerze piłkarskim. Naprawiono chociażby bugi powiązane z kontuzjami, które teraz zdarzają się nieco rzadziej, naprawiono też usterki przy ulepszeniu stadionu, zmieniono sposób naliczenia punktów  FIFA. Zlikwidowano też błąd powodujący wywalanie gry do Windows. Jeżeli napotkaliście podczas zabawy któryś z tych problemów, to ściągające naszą łatkę, na pewno Wam pomoże! Plik pochodzi ze strony megagames.com. Aby go pobrać, po przejściu do tego serwisu klikamy na >>> Download cm2010-december-update.exe now <<<. Łatka waży 122 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 luty 2010

  Brak komentarzy

  The Sims – patch 1.79
  Łatka do Sims 3 aktualizująca grę do wersji 1.79. Uwaga do zainstalowania tej aktualizacji wymagana jest gra w wersji 1.6! Patch poprawia głównie błąd z zapisami jaki pojawił się w niektórych wersjach nowych Simsów. Plik pochodzi ze strony megagames.com. Po przejściu na tą stronę kliknijcie na: >> Download Sims3_1.7.9.002002_from_1.0.631.00002.exe now  << aby pobrać plik. Łatka waży nieco ponad 117MB.