Co myślisz o:

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

9.4
głosów: 881
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

     
 • Gatunek:
  Zręcznościowe , RPG
 • Platformy:
  • PC
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • to niewiem, a robiles dlanich misje specjalne i jakie tylko ci dawali?
  Kmicic11 kwietnia 2010
  to niewiem, a robiles dlanich misje specjalne i jakie tylko ci dawali?
 • nie pomogło taksamo zrobiłem zadanie tajny azyl
  gosc11 kwietnia 2010
  nie pomogło taksamo zrobiłem zadanie tajny azyl
 • Jedno mi nie psuje :( że konie podczas szarży na większej grupie szwedów się zatrzymują :( nie ma jak ich tratować ;/ do tego sami mają dragonów i to jest dobijające ciężkie zbroje, długie piki nie ma jak bić gdyby chociaż wolniej chodzili to jakoś by jeszcze poszło ale jak mam 30 ludzi a on 70 to nie ma bata żeby wygrać na średnim poziomie a husarów zanim wyszkolę to szlag mnie trafi prędzej.
  Vladimir10 kwietnia 2010
  Jedno mi nie psuje :( że konie podczas szarży na większej grupie szwedów się zatrzymują :( nie ma jak ich tratować ;/ do tego sami mają dragonów i to jest dobijające ciężkie zbroje, długie piki nie ma jak bić gdyby chociaż wolniej chodzili to jakoś by jeszcze poszło ale jak mam 30 ludzi a on 70 to nie ma bata żeby wygrać na średnim poziomie a husarów zanim wyszkolę to szlag mnie trafi prędzej.
 • aSHIR ja niewiem dokladnie ale to mozesz chyba tylko na 1 komputerze zainstalowac bo ta gra jak siezarejestruje na 1 to juz na innych komputerach nie mozna.Chyba :P
  TenTaki9 kwietnia 2010
  aSHIR ja niewiem dokladnie ale to mozesz chyba tylko na 1 komputerze zainstalowac bo ta gra jak siezarejestruje na 1 to juz na innych komputerach nie mozna.Chyba :P
 • mi to zadanie dał wołodyjowski
  Wołodyjowski9 kwietnia 2010
  mi to zadanie dał wołodyjowski
 • Nie wiem jak dokladnie przylaczyc sie do zaporozcow ale jnajlepiej wypelniaj u nich misje zwykle i te specjalne. Jest tez mozliwosc taka: gdy wypelniasz misje dla RP po jakims czasie gdy bedziesz pytal o zadania specjalne u Fiodora Obuchowicza (najlepiej u niego pytaj o misje zpecjalne) ze Smolenska to on da ci misje abys spustoszyl wies "Masłowy Bród" gdy tam dojedziesz bedziesz mial w opcjach zaatakuj wioske i spustosz osade czy jakos tak. Po wlaczeniu tej pocji bedziesz mial rozmowe z tamtymi mieszkancami. Powiedza ze ta wioska nalezy do Cmielnickiego i jesli ja zaatakujesz to bedziesz mial z nim klopoty a jesli odmowisz ataku to popra cie u niego. Wybierz opcje nie atakowania wioski i jedz do chmielnickiego aby z nim pogadac o oszczedzeniu jego posiadłosci. Powinno to ci pomoc w przylaczeniu do nich:)
  Kmicic9 kwietnia 2010
  Nie wiem jak dokladnie przylaczyc sie do zaporozcow ale jnajlepiej wypelniaj u nich misje zwykle i te specjalne. Jest tez mozliwosc taka: gdy wypelniasz misje dla RP po jakims czasie gdy bedziesz pytal o zadania specjalne u Fiodora Obuchowicza (najlepiej u niego pytaj o misje zpecjalne) ze Smolenska to on da ci misje abys spustoszyl wies "Masłowy Bród" gdy tam dojedziesz bedziesz mial w opcjach zaatakuj wioske i spustosz osade czy jakos tak. Po wlaczeniu tej pocji bedziesz mial rozmowe z tamtymi mieszkancami. Powiedza ze ta wioska nalezy do Cmielnickiego i jesli ja zaatakujesz to bedziesz mial z nim klopoty a jesli odmowisz ataku to popra cie u niego. Wybierz opcje nie atakowania wioski i jedz do chmielnickiego aby z nim pogadac o oszczedzeniu jego posiadłosci. Powinno to ci pomoc w przylaczeniu do nich:)
 • MAM PYTANIE NA ILE KOMPUTERÓW MOZNA INSTALOWAĆ TĘ GRE?
  aSHIR8 kwietnia 2010
  MAM PYTANIE NA ILE KOMPUTERÓW MOZNA INSTALOWAĆ TĘ GRE?
 • jak można przyłończyć śię do wojska zaporskiego
  gosc8 kwietnia 2010
  jak można przyłończyć śię do wojska zaporskiego
 • Z grobowcem radziwilow nie robilem ale napewno gdy pogadasz z radziwilem albo z kims kto mial cos wspolnego z ta misja to ci powie cos. Jesli masz zaglobe w oddziale to jego zapytaj tez. TenTaki ja ide gre od nowa bo stracilm nerwy do tej gry juz:) a zapisy robie co chiwle a i to mi nic nie dalo tym razem:)
  Kmicic8 kwietnia 2010
  Z grobowcem radziwilow nie robilem ale napewno gdy pogadasz z radziwilem albo z kims kto mial cos wspolnego z ta misja to ci powie cos. Jesli masz zaglobe w oddziale to jego zapytaj tez. TenTaki ja ide gre od nowa bo stracilm nerwy do tej gry juz:) a zapisy robie co chiwle a i to mi nic nie dalo tym razem:)
 • Ej PeliNew a ty zrobiles to zadanie?
  TenTaki7 kwietnia 2010
  Ej PeliNew a ty zrobiles to zadanie?