Co myślisz o:

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

9.4
głosów: 882
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

     
 • Gatunek:
  Zręcznościowe , RPG
 • Platformy:
  • PC
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • no tak masz ode mnije wiecej dni ale ta misja i tak mi sie nie konczy ze zdobyciem miasta chociaz juz prawie ruskow nie mam a szwecji juz wogole nie mam chociaz ze nikogo wiecej nie ma ze szwedow. Najlepiej bic wszystkich wrogow jak idzie (bo tylko to pozostalo w moim przypaku):)
  Kmicic17 stycznia 2010
  no tak masz ode mnije wiecej dni ale ta misja i tak mi sie nie konczy ze zdobyciem miasta chociaz juz prawie ruskow nie mam a szwecji juz wogole nie mam chociaz ze nikogo wiecej nie ma ze szwedow. Najlepiej bic wszystkich wrogow jak idzie (bo tylko to pozostalo w moim przypaku):)
 • to Kmicic pisał niżej i jak coś to on wyjaśni. Ja podczas tej misji całą Szwecję i pół Moskwy przejąłem i dalej niewykonana. Niby więcej w dniach mam chyba od Kmicica więc to chyba nasze kochane bugi
  B(L)MBA17 stycznia 2010
  to Kmicic pisał niżej i jak coś to on wyjaśni. Ja podczas tej misji całą Szwecję i pół Moskwy przejąłem i dalej niewykonana. Niby więcej w dniach mam chyba od Kmicica więc to chyba nasze kochane bugi
 • Powiecie jak zrobić misje z zdobyciem miasta bo mam miasto i dwie wsie i ciągle ją mam
  gRaF17 stycznia 2010
  Powiecie jak zrobić misje z zdobyciem miasta bo mam miasto i dwie wsie i ciągle ją mam
 • Mam 2 bo sobie zabrałem jako buntownik, a po przejściu ponownym do rp i tak zostały
  B(L)MBA16 stycznia 2010
  Mam 2 bo sobie zabrałem jako buntownik, a po przejściu ponownym do rp i tak zostały
 • ja dostalem dopiero wies jak zlozylem przysiege krolowi RP, a cos wiekszego niz wies dostalem jak zajalem sobie w misji :zdobadz sobie miato"
  Kmicic16 stycznia 2010
  ja dostalem dopiero wies jak zlozylem przysiege krolowi RP, a cos wiekszego niz wies dostalem jak zajalem sobie w misji :zdobadz sobie miato"
 • Jak można dostać miasto jeśli jest się w służbie jakiemuś państwu?
  hp16 stycznia 2010
  Jak można dostać miasto jeśli jest się w służbie jakiemuś państwu?
 • no ja tak samo potrafie. Gorzej jak te mendy siedza na schodach bo wtedy wlasnie znikaja w domach.
  Kmicic16 stycznia 2010
  no ja tak samo potrafie. Gorzej jak te mendy siedza na schodach bo wtedy wlasnie znikaja w domach.
 • Ja miałem też w 2 stronę jak mi Oksana przez róg ściany waliła przeciwnika. U mnie podczas oblężenia i ataku potrafię zabić 70 ze 100 i przeciwnicy z domu nie wychodzą.
  B(L)MBA16 stycznia 2010
  Ja miałem też w 2 stronę jak mi Oksana przez róg ściany waliła przeciwnika. U mnie podczas oblężenia i ataku potrafię zabić 70 ze 100 i przeciwnicy z domu nie wychodzą.
 • gdzie mozna dostac wolontariuszy bo z nich mozna zrobic husarie?
  Kmicic16 stycznia 2010
  gdzie mozna dostac wolontariuszy bo z nich mozna zrobic husarie?
 • Heh komus sie trafil juz niewidzialny zabojca przeciwnika? ja juz mam po raz 5:), podczas walk w miescie przeciwnik wlazi w budynek i zabija mi zolnierzy zza sciany a moi nic mu nie moga zrobic. Wnerwiajace to jest bo duzo ludzi mozna tak stracic nie potrzebnie. Chcialbym aby wyszedl juz ten patch 1015
  Kmicic16 stycznia 2010
  Heh komus sie trafil juz niewidzialny zabojca przeciwnika? ja juz mam po raz 5:), podczas walk w miescie przeciwnik wlazi w budynek i zabija mi zolnierzy zza sciany a moi nic mu nie moga zrobic. Wnerwiajace to jest bo duzo ludzi mozna tak stracic nie potrzebnie. Chcialbym aby wyszedl juz ten patch 1015