Co myślisz o:

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

9.4
głosów: 882
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

     
 • Gatunek:
  Zręcznościowe , RPG
 • Platformy:
  • PC
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • To im nie rozwalaj heheh. No niby tak, ale jak sie zwalniałem żeby chanat zrobić to mi twierdzę zostawili ;p z kolei jak z chany odchodziłem to mi ją zabrali i kumaj ocb.
  B(L)MBA19 stycznia 2010
  To im nie rozwalaj heheh. No niby tak, ale jak sie zwalniałem żeby chanat zrobić to mi twierdzę zostawili ;p z kolei jak z chany odchodziłem to mi ją zabrali i kumaj ocb.
 • wievie chmielnicki jest w tej grze bardzo niezdecydowany. Najpierw mnie nie lubi bo mu wies zniszczylem a potem mnie lubi bo zamek z nim zajalem:) jak to mam w zwyczaju mawiac: grunt to zdecydowanie:)
  Kmicic19 stycznia 2010
  wievie chmielnicki jest w tej grze bardzo niezdecydowany. Najpierw mnie nie lubi bo mu wies zniszczylem a potem mnie lubi bo zamek z nim zajalem:) jak to mam w zwyczaju mawiac: grunt to zdecydowanie:)
 • raczej byly by w RP niz twoje. Jak zwalniasz sie z przysiegi to zabieraja ci wszystko niestety:P
  Kmicic19 stycznia 2010
  raczej byly by w RP niz twoje. Jak zwalniasz sie z przysiegi to zabieraja ci wszystko niestety:P
 • No mi tak po Szwecji zamki przeszły do RP, ale były moje. Pytanie czy jak zwolnię się z przysięgi to będą dalej moje czy wcielone ;p
  B(L)MBA19 stycznia 2010
  No mi tak po Szwecji zamki przeszły do RP, ale były moje. Pytanie czy jak zwolnię się z przysięgi to będą dalej moje czy wcielone ;p
 • Aha to chyba ze tak. I w tych tez nie wszystko jest sprawiedliwe. Zapowiada sie a jak bedzie nie wiadomo. Dosyc duzo gier dobrze sie zapowiada a potem wychodzi gorzej. W empire nie gralem ale gralem w rome i medieval total war. No najszybszy sposob to jest. Ciekawe co by bylo jak by sie zniszczylo jakies panstwo jako buntownik a sopiero potem do kogos przylaczylo:)
  Kmicic18 stycznia 2010
  Aha to chyba ze tak. I w tych tez nie wszystko jest sprawiedliwe. Zapowiada sie a jak bedzie nie wiadomo. Dosyc duzo gier dobrze sie zapowiada a potem wychodzi gorzej. W empire nie gralem ale gralem w rome i medieval total war. No najszybszy sposob to jest. Ciekawe co by bylo jak by sie zniszczylo jakies panstwo jako buntownik a sopiero potem do kogos przylaczylo:)
 • zaglądać bede, ale na razie nie mam czasu na gre w oim. Nie wszystko było sprawiedliwe w tamtych czasach. Widziałem info o total war napoleon, zapowiada się dobrze. W empire jakoś mi się nie chciało z całej sagi. Podejrzewam, że od kazia dostaniemy misję takie jak z chanatem więc niby wszyscy będą sojusznikami ;p Dominik obojętnie w jakiej nacji , trzeba robić zadania itd. z czasem dostaniesz. Najszybciej to zdobyć posiadłość bez przyłączenia do nacji jakieś, jako buntownicy. Ja tylko tak zdobyłem sułuc i kraków. Powróciłem do RP i dalej są moje. Tylko pewnie jak znowu będzie trzeba zrezygnować z RP dla picu i jakiegoś powstania to przepadną posiadłości
  B(L)MBA18 stycznia 2010
  zaglądać bede, ale na razie nie mam czasu na gre w oim. Nie wszystko było sprawiedliwe w tamtych czasach. Widziałem info o total war napoleon, zapowiada się dobrze. W empire jakoś mi się nie chciało z całej sagi. Podejrzewam, że od kazia dostaniemy misję takie jak z chanatem więc niby wszyscy będą sojusznikami ;p Dominik obojętnie w jakiej nacji , trzeba robić zadania itd. z czasem dostaniesz. Najszybciej to zdobyć posiadłość bez przyłączenia do nacji jakieś, jako buntownicy. Ja tylko tak zdobyłem sułuc i kraków. Powróciłem do RP i dalej są moje. Tylko pewnie jak znowu będzie trzeba zrezygnować z RP dla picu i jakiegoś powstania to przepadną posiadłości
 • jak można miec miasto wtedy gdy należy się do wojska zaporskiego ?
  Dominik18 stycznia 2010
  jak można miec miasto wtedy gdy należy się do wojska zaporskiego ?
 • Wiecie ta gra jest troche niesprawiedliwa:) mam oddzial teraz 86 osob a jedzie na mnie ruski oddzial 1065 osob aby mnie zaatakowac:) dziwne te szanse sa w tej grze:P. Coz takze misja potop sie nie konczy po rozbiciu szwedow wiec napewno zakonczy sie gdy zniknie wojsko zaporoskie, ksiestwo moskiewskie oraz oczywiscie szwedzi bo z chanatem krymski RP ma sojusz.
  Kmicic18 stycznia 2010
  Wiecie ta gra jest troche niesprawiedliwa:) mam oddzial teraz 86 osob a jedzie na mnie ruski oddzial 1065 osob aby mnie zaatakowac:) dziwne te szanse sa w tej grze:P. Coz takze misja potop sie nie konczy po rozbiciu szwedow wiec napewno zakonczy sie gdy zniknie wojsko zaporoskie, ksiestwo moskiewskie oraz oczywiscie szwedzi bo z chanatem krymski RP ma sojusz.
 • spoko bede czekal az wrocisz:) napisz jak wrocisz:), troche popytalem i dowiedzialem sie o misji zdobadz sobie zamek. Fakt iz ona sie nie konczy jest to bug ale jesli dalej bedziecie zajmowac zamki to co jakis czas cos dostaniecie np zamek, miasto badz wies. Aby gra byla lepsza trzeba poczekac na nowy patch ktory juz powinien byc ale nic nie slysze aby byl jeszcze.
  Kmicic18 stycznia 2010
  spoko bede czekal az wrocisz:) napisz jak wrocisz:), troche popytalem i dowiedzialem sie o misji zdobadz sobie zamek. Fakt iz ona sie nie konczy jest to bug ale jesli dalej bedziecie zajmowac zamki to co jakis czas cos dostaniecie np zamek, miasto badz wies. Aby gra byla lepsza trzeba poczekac na nowy patch ktory juz powinien byc ale nic nie slysze aby byl jeszcze.
 • jak coś Kmicic to mnie trochę nie będzie :) kody są na wcześniejszych stronach komentów
  B(L)MBA17 stycznia 2010
  jak coś Kmicic to mnie trochę nie będzie :) kody są na wcześniejszych stronach komentów