REKLAMA

Bomb Jack Flash

Superbohater Jack ma nie lada problem, ktoś bowiem podłożył bomby w 24 sławnych turystycznie miejscach. Czas na ratowanie świata! Trzeba rozbroić bomby, zanim będzie za późno.
Klasyczny Bomb Jack z 1984 roku powraca we Flashowej wersji zupełnie niezmieniony. Macie więc przed sobą klasyczną konwersję tego zręcznościowego hitu sprzed lat.

- -- --- -- -

.:: STEROWANIE ::.

STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Poruszanie postacią
SPACJA  -  Skok

Bomb Jack Flash zagłosuj!
zagraj
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Posłuchaj lubisz PET PARTY wklej to do 10 gier potem wejdż na nk.pl na pet party i kliknij alt enter i wyskoczą ci trzy okienka ile chcesz szafirów, złotych moneti szafirowych fontann PS > To naprawdę działa
  Mala2 luty 2012
  Posłuchaj lubisz PET PARTY wklej to do 10 gier potem wejdż na nk.pl na pet party i kliknij alt enter i wyskoczą ci trzy okienka ile chcesz szafirów, złotych moneti szafirowych fontann PS > To naprawdę działa
 • zal
  ja16 stycznia 2012
  zal
 • ktos mial racje, ze nie jest to ta sama gra co kiedys w latach 80-tych, gdzie spedzalo sie bardzo duzo czasu na salonach gier.
  dryj109 marca 2011
  ktos mial racje, ze nie jest to ta sama gra co kiedys w latach 80-tych, gdzie spedzalo sie bardzo duzo czasu na salonach gier.
 • W latach 80-tych zrobiłem na niej 36 milionów pktów i zamknęli giery,a chciałem pobić życiówę.Niestety giery były czynne osiem godzin,ha,ha.
  cen8 września 2010
  W latach 80-tych zrobiłem na niej 36 milionów pktów i zamknęli giery,a chciałem pobić życiówę.Niestety giery były czynne osiem godzin,ha,ha.
 • niestety to nie jest ten sam Jack co w tamtych latach..ten dzwiek i wogole..każdy kto grał w ta gre kiedys powie to samo...A do kolegi, ze jak można grać w ta gre na joystick to powiem tak: Otoż kolego w Bomb Jacka nie grało sie joistickiem tylko na klawiaturze albo automatach w salonach gry..
  Gracz26 czerwca 2010
  niestety to nie jest ten sam Jack co w tamtych latach..ten dzwiek i wogole..każdy kto grał w ta gre kiedys powie to samo...A do kolegi, ze jak można grać w ta gre na joystick to powiem tak: Otoż kolego w Bomb Jacka nie grało sie joistickiem tylko na klawiaturze albo automatach w salonach gry..
 • głupie
  gejomator6 marca 2010
  głupie
 • jak można grać w tą grę na yoystick
  wojtek26 grudnia 2009
  jak można grać w tą grę na yoystick