Czy warto jeszcze zakładać blog?

kategoria: Ciekawostki   dodane: 28/12/2021
Aktualnie bardzo wielu ludzi przekazuje swoje treści w formie wideo i ta forma przekazywania treści wydaje się być obecnie dominująca, jednak nie oznacza to automatycznie tego iż blogi przestały mieć racje bytu i nikt już na nie nie zagląda.

Blogi mają zbyt wiele zalet i zbyt dużo funkcji oraz możliwości, aby z nich zrezygnować. Zresztą wciąż są treści, które lepiej przekazać w formie pisanej niż w formie filmu.

Na blogi można dodawać wiele treści nic też nie stoi na przeszkodzie tworzyć treści wideo, a także przekazywać je w formie pisanej.

Mimo, że filmy są teraz dominujące, to blogi nie są i nie zanosi się na to, aby miały być martwe. Ciekawe treści na blogu zawsze przyciągną ludzi. Jak najbardziej można zakładać blog nawet teraz. Trzeba mieć tylko pomysł na niego pracować przy nim i promować jego treści, a jeśli okażą się one ciekawe ludzie bardzo chętnie będą odwiedzać takiego bloga, a taki blog będzie się cieszył popularnością, a także przynosił zyski jego właścicielowi.

Jak wspomniałem na początku nawet jeśli ludzie częściej tworzą teraz treści wideo, to nie oznacza, że blogi są już niepotrzebne lub że powoli umierają. Blog z ciekawą treścią zawsze będzie pożądany i chętnie czytany.