Co myślisz o:

Unreal II: The Awakening

10.0
głosów: 1
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Unreal II: The Awakening

     
 • Gatunek:
  Zręcznościowe
 • Platformy:
  • Xbox

Sequel do wielkiego Unreala mimo wszystko mocno rozczarował. Wprawdzie gra zachwyciła swoją oprawą graficzną (nowy silnik Ureal Engine 2.0 był naprawdę dobry), paroma niezłymi pomysłami ale znów rozczarowała słabym klimatem i paroma nudnymi, nieprzemyślanymi misjami.
W grze wcielamy się  w John’a Dalton’a ex żołnierza, dbającego o spokój na rubieżach galaktyki. Jednak jak to zwykle bywa, mamy pecha i trafimy w sam środek wojny między agresywnymi obcymi, grupami bezlitosnych najemników a…. zobaczcie sami!


W trakcie gry odwidzimy najrózniejsze lokacje ((kopalnie na odległych koloniach, obce bazy, ruiny starożytnej cywilizacji…), niektóre z nich są naprawdę świetne i trzymają klimat, inne znów wprost przeciwnie. Unreal II jest po prostu straszenie nierównym tytułem - czasami wciąga a czasami znów nudzi jak cholera. Po każdej misji wracamy do naszego statku kosmicznego, Atlantis, gdzie urocza (i sexowna) Aida przedstawia nam cel kolejnej misji.

Główna różnicą między wersją na PC a konsolową jest to, iż w wersji na Xboxa skrócono grę pomijając dużą część wprowadzeń do misji. Podczas gdy w wersji na komputery między zadaniami mogliśmy swobodnie wędrować po naszym statku, grając na Xboxie elementy te zostały zastąpione cutscenakami.

Zobacz też!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  Brak komentarzy!
  Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.