Co myślisz o:

Command & Conquer: Red Alert 2 - Yuri's Revenge

9.4
głosów: 45
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Command & Conquer: Red Alert 2 - Yuri's Revenge

     
 • Gatunek:
  Strategiczne
 • Platformy:
  • PC

"Red Alert 2 - Yuri's Revenge" jest bezpośrednią kontynuacją wątku fabularnego rozpoczętego w podstawowej wersji gry.

Wkrótce po odparciu zagrożenia ze strony Związku Radzieckiego na horyzoncie pojawia się nowy przeciwnik - Youri, który korzystając z zamieszania rozpoczął przygotowania mające na celu podporządkowanie sobie umysłów wszystkich innych ludzi na całym świecie. Teraz losy całej ludzkości zależą od grupki wojsk alianckich, którym w ostatniej chwili udało się uciec w przeszłość z pomocą Chronosfery Einsteina. Naszym głównym celem jest powstrzymanie Youriego w przeszłości, zanim zdąży wprowadzić swój złowrogi plan w życie.

Dodatek wprowadza po jednej nowej kampanii dla Sowietów i Aliantów. Ponadto oferuje rozegranie trybu Skirmish/Multiplayer zupełnie nową stroną konfliktu, którą są wojska Youriego. Jego jednostki są wprawdzie mniej uniwersalne niż te z innych nacji i wymagają większej uwagi przy prowadzeniu ich do boju, co nie znaczy jednak, że są przez to mniej śmiertelne. Latające spodki mogą pozbawić prądu całą bazę, czołgi psioniczne w mgnieniu oka przejmują kontrolę nad kolejnymi jednostkami naziemnymi, a jeżeli na polu bitwy pojawi się sam Youri, może on nawet przejąć kontrolę nad dowolnym budynkiem przeciwnika. Nowa nacja to siła, której nie można pochopnie lekceważyć i w rękach doświadczonego gracza sieje prawdziwe spustoszenie na polu bitwy.

Dodatek nie wprowadza usprawnień w warstwie graficznej, jednak posiada zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, która idealnie pasuje do psionicznych poczynań Youriego.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Mam zainstalowanego RED ALERT 2 Yuri Revenge PL ale nie mogę grać w sieci, bo nie wiem jak to zrobić w Windows 7. Moi koledzy nie chcą mi pomóc, bo boją się, że ich orżnę. Pomocy!!
  Wiola4 czerwca 2013
  Mam zainstalowanego RED ALERT 2 Yuri Revenge PL ale nie mogę grać w sieci, bo nie wiem jak to zrobić w Windows 7. Moi koledzy nie chcą mi pomóc, bo boją się, że ich orżnę. Pomocy!!
 • Zajefajna gra odkąd miałem 4 lata gram
  Karol2119999 sierpnia 2012
  Zajefajna gra odkąd miałem 4 lata gram
 • pamietam jak zarywalem przy niej cale noce
  LoCo4 sierpnia 2010
  pamietam jak zarywalem przy niej cale noce
 • Dokładnie... ^^
  ~MoOrmOoN~~!30 sierpnia 2009
  Dokładnie... ^^
 • Zajebista gra!!!!!
  Matii88820 sierpnia 2009
  Zajebista gra!!!!!