Co myślisz o:

Video Games Live

10.0
głosów: 1
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Video Games Live

     
 • Gatunek:
  Ludzie,wydarzenia i inne
 • Platformy:
  • Inne
VIDEO GAMES LIVE to multimedialne doświadczenie koncertowe zawierające w sobie najlepszą muzykę oraz ekskluzywnie zsynchronizowane fragmenty z najpopularniejszych gier video od samego początku Ich istnienia aż po dzisiejsze. Wykonywane przez najlepsze orkiestry i chóry show łączy w sobie ekskluzywne fragmenty video z gier ze specjalnymi muzycznymi aranżacjami, zsynchronizowanym światłem, solistami, efektami specjalnymi i unikalnymi interaktywnymi elementami. Być może jest to siła najnowszych szlagierów, przed którymi z pasją spędzasz dziś dziesiątki godzin, a może ekscytujące wspomnienie gry, przy której czas spędzałeś jako nastolatek? Jednego możesz być pewien, to będzie specjalna noc dla całej Twojej rodziny. Nasze show posiada cały segment dedykowany starym klasycznym grom zręcznościowym, ale zawiera również nowoczesną muzykę oraz zapadające w pamięci utwory, które nigdy wcześniej nie były grane na żywo.
Cała koncepcja stworzona jest przez aktualnie najlepszych kompozytorów muzyki do gier komputerowych oraz ikony branży gier video: Tommy’ego Tallarico i Jacka Walla. Obaj panowie są zresztą personalnie zaangażowani w każdy jeden występ na Świecie: Jack jest dyrygentem, Tommy natomiast poza byciem głównym prowadzącym od czasu do czasu chwyta za gitarę i wspiera chór oraz orkiestrę.
Cały rynek gier video angażuje się w nasze przedsięwzięcie by zachęcić i wesprzeć sztukę oraz kulturę jaką stały się dziś gry video. VIDEO GAMES LIVE  zakrywa dziurę w przemyśle rozrywkowym poprzez eksponowanie nowej generacji muzycznych pasjonatów, miłośników orkiestr symfonicznych czy dostarczanie kompletnie nowych i unikalnych emocji dla rodzin czy typowych graczy.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  Brak komentarzy!
  Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.