Co myślisz o:

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

8.8
głosów: 20
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

     
 • Gatunek:
  Strategiczne , Simy
 • Platformy:
  • PC
Nadciąga kontynuacja niesamowicie kultowej gry strategicznej osadzonej w bajkowej krainie Fantasy nękanej przez najróżniejsze mityczne stwory. Jako pan i władca takiego państewka przyjdzie nam kontrolować ekonomiczne aspekty królestwa oraz dbać o to, by wszystkim żyło się bezpiecznie i dostatnio.
"Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim" jest dziwnym połączeniem strategii ekonomicznej z grami typu sim. Z czym to się wiąże? Otóż mamy bezpośredni wpływ na budżet państwa oraz pełną dowolność w jego trwonieniu, jednak wszyscy nasi podwładni jedynie wykonują to co do nich należy. Możemy im rozkazywać, możemy nakłaniać, jednak nikogo do niczego nie da się zmusić... Jak w życiu.
Kampania dla pojedynczego gracza ma składać się z szesnastu misji podzielonych na cztery duże rozdziały.
Poprzednia część była ukazana z rzutu izometrycznego w pełnym 2D. Tym razem ujrzymy nasze średniowieczne państewko z pełnego 3D jak na XXI wiek przystało. Dodatkowo w grze zostanie użyty model fizyczny dzięki któremu będziemy mogli podziwiać jak ogromny cyklop, którego nie udało się powstrzymać naszym bohaterom, niszczy z radością w oku kolejne budynki naszego małego, spokojnego królestwa...
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • Gra jest świetna ! Wciąga do reszty ^^ grywalność spaniała, ciut zabawna, ładna graficzka i ciekaw,trudne, pojedynki:) jestem zachwycona-gra się super!
  LEA20 października 2009
  Gra jest świetna ! Wciąga do reszty ^^ grywalność spaniała, ciut zabawna, ładna graficzka i ciekaw,trudne, pojedynki:) jestem zachwycona-gra się super!