• Witamy na playa.pl!
  Playa.pl to serwis dla wszystkich fanów gier. Znajdziecie tu nowości ze świata gier, gry, które są klasykami,

  recenzje gier

  , a także

  kody do gier

  . Publikujemy newsy, a także zapowiedzi gier. Dzięki zwiastunom już dziś możesz zobaczyć, jak będzie wyglądała kolejna część Twojej ulubionej gry, a gdy się znudzisz – mamy remedium i na to – to gry online prezentowane na playa.pl. Najlepszy serwis z grami i o grach – Playa.pl

 • Opublikował: kareel
  Dodano: 19 września 2008

  Brak komentarzy

  Epic firmą roku według NCTA.
  Chyba każdy z Graczy przyzna, iż Epic jest jednym z niewielu developerów, którzy prawie zawsze tworzą udane i świetne produkcje. Wątpię jednak aby NCTA oceniała jakości gierek od panów z Epic; wzięła raczej pod lupę wyniki finansowe tej firmy. A są one ostatnio naprawdę świetne (mimo wszechobecnego kryzysu); wystarczy wspomnieć o chociażby rewelacyjnie sprzedającym się Gears of War 2. Oficjalny tytuł jaki został przyznany ekipie Cliff\'a Blaszinskiego to Top Industry Technology Company – brzmi bardzo powaznie. Może to zmobilizuje programistów z Epic, aby SZYBCIEJ wydali Gearsów na PC? Ile można czekać :-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 września 2008

  Brak komentarzy

  Hearts of Iron III w produkcji!
  HoI III ma być podobno aż trzy razy bardziej skomplikowane od poprzednich części! Gra będzie też znacznie bardziej zautomatyzowana niż poprzednie części. Wszystko po to, aby gracz mógł skupić się tylko na tych sferach rozgrywki jakie lubi. Całą resztę załatwi za niego komputer. Z innych nowości trzeba powiedzieć też jeszcze zwiększeniu roli rządu i ustroju panującego w państwie na samą grę. Na szczęście prawie nie zmieniona zostanie za to grafika, poprawione mają być wyłącznie same modele jednostek i efekty specjalne. Poniżej zwiastun prezętujący grę:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 3 września 2008

  Komentarze: 1

  Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy w planie wydawniczym CD Projekt
  Akcja gry jest kontynuacją wydarzeń, które gracze mogli przeżyć przy okazji rozgrywki w Neverwinter Nights 2. Tym razem główny bohater trafia do Rashemenu - krainy, gdzie panują wiedźmy zwane Hathran. Mając w pamięci walkę z Królem Cieni  musi stawić czoła nowym przeciwnościom. Rozszerzenie wprowadzi m.in. 50 nowych zaklęć, nowe rasy oraz klasy, pozwoli też rozwinąć postać do 30. poziomu! Gra ma zapewnić 20 - 30 godzin zabawy. Gra Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i w cenie 59,90 PLN. Więcej informacji o grze na stronie www.gram.pl/MaskaZdrajcy.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - O silniku część 2

Twórcy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów opowiadają o silniku gry
więcej

Silmik Frostbite 2 - prezentacja

Filmik prezentujący efekty jakie może wytworzyć silnik Frostbite 2, który zostanie użyty w grze Battlefield 3
więcej
REKLAMA
Kody i inne publikacje
Gry PS4 z Killzone

PS4 z Killzone

Sony zapowiedziało, że PS4 będzie można kupić w zestawie z najnowszą odsłoną Killzone
więcej