Alan Wake ma szansę jednak trafić na PC?

Opublikował: kareel
Dodano: 21 luty 2010

Brak komentarzy
Alan Wake ma szansę jednak trafić na PC?

Tagi: PC Alan Wake wersje

Parę dni temu, przy okazji targów X10, dowiedzieliśmy się, że Alan Wake trafi jednak wyłącznie na Xboxa. Twórcy gry tłumaczyli się z tej decyzji tym, że podobno ich tytuł najlepiej prezentuję się właśnie na konsoli gdzie można zastosować ogromne telewizyjne wyświetlacze. Wiadomo jednak, że w całej sprawie tak naprawdę chodziło o kasę, którą dał Microsoft aby mieć kolejny exclusive na swoją konsolę. ..:: sir Mik ::..
Teraz jednak pojawia się małe światełko nadziei dla wszystkich PCetowców. Remedy zaczyna się bowiem tłumaczyć ze swojej decyzji twierdząc, że wypowiedź podczas targów X10 została źle zrozumiana i bynajmniej nikt nie twierdzi, że granie na PC jest niewygodne. Prawdziwym motywem decyzji o stworzeniu wersji tylko na Xboxa 360 jest zbyt małą liczba pracowników tego studia, którzy nie mają podobno czasu tworzyć na raz aż dwóch wersji gry. Zostaje też sprawa Microsoftu, z którym jednak  Remedy obiecuje, że zacznie rozmawiać na temat przyszłego wydania wersji na PC!

Być może więc jednak i na naszych komputerach będzie można kiedyś zagrać w tą świetnie zapowiadają się grę ? Premiera na Xboxa już 21 marca, a specjalnie dla Was gameplay z tego niesamowitego tytułu.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Alan Wake ma szansę jednak trafić na PC?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->