Kolejki na serwerach Star Wars: The Old Republic

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 19 grudnia 2011

Komentarze: 2
Kolejki na serwerach Star Wars: The Old Republic

Tagi: mmo star wars bioware ea newsy PC serwery MMORPG Electronic Arts Star Wars: The Old Republic

BioWare stara się zmniejszyć długość oczekiwania w kolejkach

Pre-orderowcy mogli zapoznawać się z Star Wars: The Old Republic już od 13 grudnia, czyli aż siedem dni przed oficjalną premierą MMO. Niestety w zamian za wczesny dostęp do gry musieli zapłacić czekaniem w kolejkach na wejście na serwer. W zależności od wybranego serwera, trzeba było się uzbroić w cierpliwość na kilka minut lub nawet ponad godzinę. 

"Jak wiecie, jest wielu ludzi, którzy chcą zagrać w grę już teraz i chcemy się upewnić, że mają sporo osób do zabawy. Utrzymanie równowagi pomiędzy tym, a wyznaczeniem momentu uruchomienia nowych serwerów do zmniejszenia wielkości kolejek, jest cześciowo sztuką i częściowo nauką. Z jednej strony nie chcemy by ludzie musieli czekać zbyt długo - z drugiej, chcemy upewnić się, że ludzie mają dynamiczną zaangażowaną społeczność, z którą mogą grać długo po starcie," powiedział producent wykonawczy BioWare, Jeff Hickman.

"Choć nie możemy obiecać, że nie będzie nigdy więcej kolejek, to możemy Wam zagwarantować, że traktujemy tę sytuację poważnie i bez ustanku ją badamy by upewnić się, że znajduje się ona pod kontrolą," dodał. 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Nie lubie Star Wars...
    ANTYFAN29 luty 2012
    Nie lubie Star Wars...
  • może będzie fajne...
    lol226 grudnia 2011
    może będzie fajne...
Co myślisz o:

Kolejki na serwerach Star Wars: The Old Republic

5.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->