Starcraft II - nowości multiplayerowe

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 10 maja 2012

Brak komentarzy
Starcraft II - nowości multiplayerowe

Tagi: strategia rts newsy PC Blizzard Entertainment Starcraft II Heart of the Swarm

Heart of the Swarm wprowadzi w trybie sieciowym m. in system klanowy i wsparcie dla wielu języków

Studio Blizzard planuje, że Heart of the Swarm doda do Starcrafta II nie tylko kolejny rozdział w kampanii dla pojedyńczego gracza czy nowe jednostki do gry w Sieci, ale też kilka nowości w usłudze battle.net. Jak poinformował Chris Sigaty, dyrektor produkcji, wśród dodatkowych funkcji znajdzie się opcja ponownego oglądania sieciowych meczy, dobieranie graczy nie według ich miejsca w rankingu, wsparcie dla wielu języków oraz kontynuowanie rozgrywki za pomocą replayu.

Co oznacza to ostatnie? Ano tyle, że dzięki tej funkcji nie będziemy musieli powtarzać całego meczu w przypadku niespodziewanej utraty połączenia z Siecią. Zamiast tego będziemy mogli kontynuować mecz tam gdzie go przerwaliśmy.

Heart of the Swarm wprowadzi także system Global Play, który umożliwi grę z ludżmi spoza naszego regionu. Co więcej, będziemy mieli możliwość zagrania przeciwko osobom o mniej więcej podobnych do naszych umiejętnościach bez obawy o popsucie sobie naszej pozycji w rankingu.

Warto na koniec wspomnieć, że będzie można zagrać we wczesną wersję Heart of the Swarm na nadchodzącym MLG Spring Championship, które odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Starcraft II - nowości multiplayerowe

1.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->