Starcraft II bije rekordy sprzedaży!

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 4 sierpnia 2010

Komentarze: 1
Starcraft II bije rekordy sprzedaży!

Tagi: strategia rts newsy PC Blizzard Starcraft II wings of liberty

W ciągu 24 godzin sprzedano ponad 1 milion kopii gry

Ludzie z Blizzard Entertainment z pewnością mają powody do zacierania rąk, a to z powodu cieszącejo się powodzeniem gry Starcraft II: Wings of Liberty, która tylko w pierwszych 24 godzinach od premiery sprzedała się w liczbie ponad 1 miliona sztuk. Już sam tylko ten wynik zapewnia jej tytuł najlepiej sprzedającej się gry na PC tego roku, a to dopiero początek. Jak wynika z wewnętrznych danych sprzedaży firmy Blizzard, Starcraft II został zakupiony przez ponad 1.5 miliona graczy w ciągu pierwszych 48 godzin, dzięki czemu ustanowił rekord w kategorii najszybciej sprzedającej się gry wszechczasów. 

"Wypuściliśmy Starcraft II w 11 odmiennych językach i na 5 różnych kontynentach ponieważ chcieliśmy zagwarantować, że jak największa liczba graczy zaloguje się i zacznie grę już od pierwszego dnia." rzekł Mike Morhaime, Blizzard CEO.

"Jesteśmy zadowoleni z tego jak wielu graczy z całęgo świata już zakupiło kopię gry i nie możemy się doczekać, aby powitać jeszcze więcej graczy na Battle.net w nadchodzących tygodniach i miesiącach."

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Uwielbiam tą grę kocham nawed
    Fan4 sierpnia 2010
    Uwielbiam tą grę kocham nawed
Co myślisz o:

Starcraft II bije rekordy sprzedaży!

9.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->