Play Station 3 znów online!

Opublikował: kareel
Dodano: 2 marca 2010

Brak komentarzy
Play Station 3 znów online!

Tagi: sony Play station 3 problemy problemy techniczne usterki awaria

Wczoraj świat obiegła wiadomość o ogromnej usterce starszych modelów Play Station. Okazało się że po zmianie daty na pierwszego marca konsole te nie mogły połączyć się z PSN i co więcej nie można było zagrać w żaden tytuł. Nawet w singlu! Na szczęście problem się rozwiązał.. sam! ..:: sir Mik :...
Tak! Po prostu gdy data zmieniła się na drugiego marca, wszystko wróciło do normy. Jedynym utrudnieniem jest teraz zła data zegara systemowego, ale ją możemy już sami łatwo zmienić. Prawdziwa pluskwa milenijna?

Niestety wygląda na to, że część ludzi, którzy mieli pecha grać w coś podczas słynnej awarii straciło swoje trofea ciężko zdobyte w różnych grach. Parę osób żali się też na problemy z zapisami. Na szczęście cała sprawa dotyczyła tylko stosunkowo niewielkiej liczby osób posiadających wersje z dyskami 40 i 80GB. Niesmak pozostaje. Afera rozpoczęła się zresztą akurat w momencie kiedy Sony miało w końcu szansę przegonić Xboxa. Czy jednak cała ta sytuacja wpłynie na wyniki sprzedaży PS3? Zobaczymy pewnie już niedługo. A na razie reklama konsoli Sony, o usterkach nic nie mówili ;-)
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Play Station 3 znów online!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->