Jak nazywać będzie się nowy kontroler Sony?

Opublikował: kareel
Dodano: 20 stycznia 2010

Brak komentarzy
Jak nazywać będzie się nowy kontroler Sony?

Tagi: sony Play station 3 nowy kontroler Sony sterowanie ruchem

Wszystko wskazuje na to, że Sony w końcu zdecydowało się oficjalnie nazwać swój nowy kontroler. Wygląda na to, iż będzie to krótkie słówko „Arc”! ..:: sir Mik ::..

Tak przynajmniej twierdzi kilka zachodnich serwisów powołując się na bliżej niesprecyzowane źródła wewnątrz Sony. Informatorzy twierdzą także, że dotychczas ta firma posługiwała się kodową nazwą „Gem” na określenie kontrolera do którego przylgnęło już zresztą popularne określenie „pałeczek”. Sony odmówiło wprawdzie komentarza w tej sprawie, ale co ciekawe też nie zaprzeczyło doniesieniom, wygląda więc na to, że we wszystkich tych informacjach musi być jednak trochę prawdy.


Arc ma trafić na rynek podobno już na wiosnę, chociaż coraz więcej osób wątpi czy Sony dotrzyma tego terminu; analitycy mówią też raczej o tegorocznych wakacjach. Jedno jest tutaj tylko pewne – nowy kontroler zapowiada się bardzo ciekawie, chociaż wygląda, że będzie to tylko raczej bardziej napakowana wersji Wii Mote... Zresztą zobaczmy sami jak to wszystko się sprawdza na żywo:

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Jak nazywać będzie się nowy kontroler Sony?

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama