Będzie Civilization V !

Opublikował: kareel
Dodano: 19 luty 2010

Brak komentarzy
Będzie Civilization V !

Tagi: Civilization V

2K Games, wydawca serii Civilization, poinformowało nas dzisiaj oficjalnie, że tworzona jest kolejna cześć Cywilizacji, najsłynniejszej serii turowych gier strategicznych świata. Produkcją gry zajmie się oczywiście sam Sid Meier wraz ze swoim Firaxis Games. ..:: sir Mik ::..
Nowe Civ działać ma na zupełnie nowym silniku graficznym , który pozwoli wydobyć jeszcze większe detale mapy i wprowadzić grę w nową erę rozgrywki. W samej zabawie nie znajdziemy jednak sporo zmian, chociaż przebudowany ma zostać zupełnie system prowadzenia walki i dyplomacji, która teraz będzie miała jeszcze większy wpływ na zabawę niż kiedyś. Jednym słowem nowa gra jest tworzona według starej zasady „więcej, lepiej, ładniej”. Miejmy tylko nadzieję, że po drodze nie zatraci się  cała idea i klimat charakterystyczny dla tej serii.

Twórcy obiecują również dodanie do gry specjalnego systemu społecznościowego, gdzie Gracze z całego świata będą mogli wymieniać się informacjami, stworzonymi przez siebie filmikami czy publikować nowe modyfikacje do gry. Całość wystartuje już jesienią! Czekamy na więcej informacji a na razie filmik z „czwórki” przedstawiający wszystkie cuda świata w tej grze:
 
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Będzie Civilization V !

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->