Crysis 3 - powracamy do Nowego Jorku

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 17 kwietnia 2012

Komentarze: 2
Crysis 3 - powracamy do Nowego Jorku

Tagi: Ps3 xbox 360 ea newsy fps PC PlayStation 3 Electronic Arts crytek studios Crysis 3

Na Crysis 3 będziemy musieli czekać do 2013 roku
Firmy Crytek i Electronic Arts ujawniły, że w 2013 roku na komputery osobiste i konsole zostanie wydana trzecia część serii Crysis. Crysis 3 ponownie przeniesie nas do miejskiej dżunli, jaką jest Nowy Jork, gdzie wcielimy się w postać Proroka. Od wydarzeń z dwójki minęło wystarczająco dużo czasu, by Nanodome przekształcił Nowy Jork w prawdziwą dżunglę: bagna, rzeki i gęsta roślinność oznaczają, że Crysis 3 będzie wyglądał bardziej jak pierwsza część niż sequel.

Wielkie Jabłko zostanie podzielone na siedem osobnych obszarów, zwanych Siedmioma Cudami. To w nich będziemy walczyć przy użyciu Nanokombinezonu, starająć się wywrzeć zemstę na Korporacji Cell. 

"Crysis 3 jest porywającą mieszanką swobodnej sanboxowej rozgrywki, zaawansowanej walki oraz najnowszej ludzkiej technologii oraz broni obcych, co pokochają fani strzelanek. Wykorzystując najnowszą technologię CryENGINE, będziemy w stanie dostarczyć siedem wyjątkowych motywów, które oferują zadziwiające i wizualnie naładowane doświadczenie. Nie możemy się doczekać aż gracze położą ręcę na grze," powiedział Cevat Yerli z Crytek. 

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • ././
    Anonim7 maja 2012
    ././
  • Ehh,no cóż...Oby to było czekania warte!
    Fanatyk19 kwietnia 2012
    Ehh,no cóż...Oby to było czekania warte!
Co myślisz o:

Crysis 3 - powracamy do Nowego Jorku

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama