Co myślisz o:

Diablo 3

9.1
głosów: 26
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Diablo 3

     
 • Gatunek:
  RPG , Zręcznościowe
 • Platformy:
  • PC

Diablo powraca! Nowa odsłona dorobiła się w końcu silnika 3D, jednak pomimo tego grafika całkiem nieźle trzyma klimat poprzednich części.

Zabawę zaczynamy w dwadzieścia lat po wydarzeniach z poprzednich części. Decard Cain powraca do ruin Tristram, gdy na niebie pojawia się tajemnicza kometa, która spada dokładnie w to samo miejsce gdzie niegdyś pojawił się Diablo. W ten sposób rozpoczyna się nasza nowa epicka przygoda. 

"Diablo 3" dalej będzie prostym action RPG. Gracz wcieli się w jedną z 5 dostępnych postaci (Między innymi w barbarzyńcę lub mrocznego szamana) i wędrując poprzez kolejne krainy będzie masakrować setki wrogów niszcząc prastare zło. Twórcy obiecują jednak, iż tym razem gra będzie miała bardziej rozbudowaną warstwę fabularną i nie będzie aż tak strasznie liniowa. 

Przeniesienie gry w trzeci wymiar spowodowało, że teraz wrogowie mogą nas atakować spadając z sufitów czy wspinając się po urwiskach. Z drugiej zaś strony i my możemy ich spychać w przepaście czy zawalić na ich głowę fragment starej ściany. Ogromne znacznie w czasie walki ma mieć własnie fizyka świata. 

Gra trafi do sklepów w lutym 2009 roku. Chociaż znając Blizzard premiera będzie jeszcze pewnie wiele razy odkładana.

Zobacz też!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • lepsze diablo 2
  olai22 listopada 2010
  lepsze diablo 2
 • no fajnie ale jaki noob dal to do ZRECZNOŚCIOWYCH???
  Heh10 lipca 2010
  no fajnie ale jaki noob dal to do ZRECZNOŚCIOWYCH???
 • szczerze mówiąc wolałem Diablo II (z dodatkiem) ta jest trochę przerobiona i niedorobiona :/
  MOntreso22 luty 2010
  szczerze mówiąc wolałem Diablo II (z dodatkiem) ta jest trochę przerobiona i niedorobiona :/
 • luty 2009, wam sie cos pomylilo? niebylo CB nie bylo OB, Blizzard millczy a tu zonk i takie info, moge wiedziec na co/kogo sie powolujecie piszac o premierze D3 w lutym 09?
  lol^^14 stycznia 2009
  luty 2009, wam sie cos pomylilo? niebylo CB nie bylo OB, Blizzard millczy a tu zonk i takie info, moge wiedziec na co/kogo sie powolujecie piszac o premierze D3 w lutym 09?