Co myślisz o:

Painkiller

10.0
głosów: 8
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Painkiller

     
 • Gatunek:
  Zręcznościowe
 • Platformy:
  • PC
Liniowa fabuła, nieskomplikowana rozgrywka, szybka akcja, piękna grafika i niezmierzone pokłady grywalności -To własnie Panikiller; Pierwsza Polska gra która była na ustach całego świata.
Wątek fabularny jest nieskomplikowany i stanowi jedynie pretekst ku temu, by jako Daniel Garner wyrzynać kolejne hordy demonów z piekła rodem. Gra sięga do korzeni gatunku FPP czerpiąc pełnymi garściami z tytułów takich jak Quake czy Serious Sam.
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • to super gra,wiem to bo ja mam , sa np. 4 poziomy trudnosci: drzemka,bezsennosc,koszmar i trauma. gra jest trudna i za razem fajna. roznorodnych stworow do rozwalki sa tysiace(zalezy jaki poziom trudnosci sie wybierze). polecam ta gre jest barzdzo tania. kup ja, to zobaczysz ze nie klamalem bedzie ubaw przekonaj sie!
  lotnik30 sierpnia 2009
  to super gra,wiem to bo ja mam , sa np. 4 poziomy trudnosci: drzemka,bezsennosc,koszmar i trauma. gra jest trudna i za razem fajna. roznorodnych stworow do rozwalki sa tysiace(zalezy jaki poziom trudnosci sie wybierze). polecam ta gre jest barzdzo tania. kup ja, to zobaczysz ze nie klamalem bedzie ubaw przekonaj sie!