Co myślisz o:

Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir

8.4
głosów: 20
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir

     
 • Gatunek:
  RPG
 • Platformy:
  • PC

Drugi dodatek do świetnego "Neverwinter Nights 2". Tym razem jednak twórcy tak mocno przebudowali samą rozrywkę, że gra przestała być klasycznym Hack&Slashem; obecnie bliżej jej jest do takich tytułów jak chociażby Baldurs Gate! Dużo większy nacisk położono bowiem na takie aspekty rozgrywki jak rozbudowane dialogi, nieliniowa fabuła, czy questy, które można wykonywać na kilka różnych sposobów.  


W rozszerzeniu znajdziemy oprócz tego nową, bardzo ciekawą historię, przeznaczoną raczej niskopoziomowych postaci, dwie nowe rasy (miedzy nimi wężowych Yuan-Ti!), oraz kilka innych nowości. Co ciekawsze nie kierujemy już tylko jedna postacią, ale całą drużyną. Poprawiono również grafikę, szczególnie cieniowanie i efekty specjalne zaklęć. Jeżeli lubicie nieco bardziej odschoolowe produkcje, to "Storm of Zehir" na pewno przypadnie Wam do gustu.  

Zobacz też!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • hej a nie macie 3 dodatku? jest juz w sklepach postarajcie sie o wiecej na temat gry chociaz niedawno wyszła pozdrawiam redakcje [ale i tak pewnie kupie xD] MOGE POWIEDZIEC ZE 2 DODATEK KOSZTUJE 60 DYCH A 3 KOSZTUJE 80DYCH.
  Beri28 czerwca 2009
  hej a nie macie 3 dodatku? jest juz w sklepach postarajcie sie o wiecej na temat gry chociaz niedawno wyszła pozdrawiam redakcje [ale i tak pewnie kupie xD] MOGE POWIEDZIEC ZE 2 DODATEK KOSZTUJE 60 DYCH A 3 KOSZTUJE 80DYCH.