Co myślisz o:

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

9.2
głosów: 11
zagłosuj na grę!
głos oddany!

Metryczka


Opublikował: kareel
 • Tytuł gry:

  Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy

     
 • Gatunek:
  RPG
 • Platformy:
  • PC
Pierwszy oficjalny dodatek do kontynuacji jednej z najlepszych gier fabularnych ostatnich lat. Jego akcja rozgrywa się na terenach krainy Rashemen, niedaleko królestwa Thay.

Atmosfera panująca w tym rozszerzeniu jest znacznie mroczniejsza niż ta w wersji podstawowej, a w zależności o decyzji dokonanych podczas gry przyjdzie nam zobaczyć jedno z dwóch możliwych zakończeń.

Do dyspozycji gracza oddano nowe rasy, klasy postaci, potwory, a także ogrom nowych przedmiotów, oręża i zwojów. Dodatek ten zapewnia średnio około 15 godzin doskonałej zabawy.

Zobacz też!
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

 • jak można grać na kodach?? :P Przecież to psuje całą radość z gry :P Jak ją przejdziesz na kodach to żadne wyzwanie :/ Polecam raczej grać bez nich jeżeli chce się odczuć "prawdziwy smak" gry ;)
  Paco10 marca 2009
  jak można grać na kodach?? :P Przecież to psuje całą radość z gry :P Jak ją przejdziesz na kodach to żadne wyzwanie :/ Polecam raczej grać bez nich jeżeli chce się odczuć "prawdziwy smak" gry ;)
 • Cześć mam 15 lat i trzeba wrócić do portalu cieni przez który przeszedłeś . P.S - popracuj nad ortografią mimo twego wieku ;)
  Rodgezius20 luty 2009
  Cześć mam 15 lat i trzeba wrócić do portalu cieni przez który przeszedłeś . P.S - popracuj nad ortografią mimo twego wieku ;)
 • mam 9 lat i mam do tego kody jestem w 2 rodzziale ale ):): jak przeejsc to gdzie przehodzisz do sfery cienia i musisz sie wydostac po tym jak zabijesz tego rzywiolaka ziemi co robic pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  kamil7 luty 2009
  mam 9 lat i mam do tego kody jestem w 2 rodzziale ale ):): jak przeejsc to gdzie przehodzisz do sfery cienia i musisz sie wydostac po tym jak zabijesz tego rzywiolaka ziemi co robic pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!