Komentarze
-
Nie mogę znaleść Latania.
-
bo trzeba troche uwazac co i jak sie robi ;p a nie czytac i na slepo robic to co tu napisali
-
Ja też przeszłem krzyżowiec jjjjjest zajebista przyznaj powiec jaka jest ostatnia misja to ci uwierze że przeszłeś w sensie jacy som zawodnicy:)
-
takie pytanie, wie ktos moze jak aktywowac kody w erath 2140 ale nie w wersji z plyty tylko z internetu? Chodzi mi o to ze sciagnalem erth2140 z torrentow i tam nie mam plikow jak "earth640" czy "earth800" ;/
-
najfajniejszy MOTHERLODE :D
-
mysle ze bedą działać:)
-
ja tego nie czaję tu da się chodzić na jakich klawiszach się gra i co trzeba zrobić
-
super
-
trzeba wejsc w ten plik " te 3 książki" i tak będzie " DSJ exe." i w to wejsc :D
-
a mi dzialaja bo umiem wpisywac. Wpiszcie kody jak wam sie gra wlaczy i bedzie napisz "Pres enter key" to nie naciskajcie tylko wpiszcie kod i wtedy enter ; p.
-
ta gra jest do bani
-
najlepszy ten: testingCheatsenabled true skąd biorą sie kody????????????
-
swietnie wszystko dziala a jesli ktos chce do 1,3 to niech pisze 26640751
-
guwniana fabuła
-
loool xd
-
ale cioty hahahaha ja jebie ...Goro w ten sporób. Wybierasz opcje hidden runem (RN) i trzymasz póżniej 3 razy do góry w lewo i Blok (BLK) WARZNE:!!! RN ma byc caly czas wcisniete i jak trzymasz RN masz nacisnac BLK oczywiscie masz najechac opsja hiden na shinoka czyli 3 razy w gore i raz w lewo.. Kretyni.
-
kutwa doczekać się nie mogę. ta gra to będzie hit.!?@#$$%^%^dole niech już wychodzi
-
Wreszcie ktoś dobrze napisał kod na Miejsca Tmm1 - źle tmm 1 - Dobrze
-
trzeba napisac w gogle kod na szceńście lub na cynzure. a ja mam wszystkie dodatki do sims 3 a wy
ktoś - 17 października 2010
icha!!!!!!!!!!już mam tą grę jest zajebista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!