Komentarze

  • SAINTS ROW 2 - 19 stycznia 2010

    MAM WZYSTKIE KODY MAM NAWET NA PROTYPA MOTOCYKL ZMIENIA SIE:pW CO CHCE:p:p:p:P

  • hyperb - 19 stycznia 2010

    mam plyte z kolekcji klasyki i na stronhold dziala a na krzyzowiec nie dziala :-(

  • blood - 19 stycznia 2010

    to se kup nową klawiature

  • ;) - 19 stycznia 2010

    "testingcheatsenabled ondzięki czemu odblokujesz Cheat Mode.Teraz możesz użyć dowolnego z poniższych kodów."ja używam; " Testingcheatsenablet True."też działa ^^

  • nieznanny - 19 stycznia 2010

    nailepsze jest byc rexem ;) kiedy wlanczam clone wars net mi sie rozlancza;(((

  • kocie55 - 19 stycznia 2010

    ja tez za SR2 lepsze jest od GTA IV

  • PLUTON - 19 stycznia 2010

    A więc mogę uznać brak odpowiedzi (add.kody do Divinity II) jako kłamstwo i przechwałki.Jesteś osobą niekompetętną i samolubem etc. Ubolewam, ale i tacy ludzie mają prawo bynajmniej coś napisać. ( Żal mi Ciebie )

  • Kmicic - 19 stycznia 2010

    pewnie nie mozesz zrobic aby podczas ataku na warszawe nie mozesz zaciagnac nikogo do pomocy. Wiesz jedni mowia ze to bug ze nie chca pomoc w tym. Jest w tym troche racji ale zauwazylem cos takiego ze pomagaja jezeli zdazysz z nimi dojechac do warszawy i nie uciekna od ciebie to podczas walki najpierw ty walczysz a jak stracisz duzo wojska to przylaczaja sie do ciebie. Moze jest to spowodowane tym iz jest ograniczenie ilosci wojsk na mapie bitwy ale jest to upierdliwy bug.

  • sssd - 19 stycznia 2010

    A jak je wgrać mam 7-zipa co mam wypakować i gdzie wkleić.

  • maciejewski - 19 stycznia 2010

    A GDZIE MASZ KOD NA ZIME?

  • Dominik - 19 stycznia 2010

    Należe do RP ale mam problem z pospolitym ruszeniem na warszawe nie wiem o co w tym chodzi , możecie pomóc ?

  • busiek 1994 - 19 stycznia 2010

    Zasysssssssssssssssssssssysam

  • Zabuza - 19 stycznia 2010

    ` tak pisać kody koło 1

  • Kmicic - 19 stycznia 2010

    hehe tyle ze misje taka dostalem aby im cos rozwalic:), a ja jak sie zwalnialem do tej misji to mi zabrali wioske ktora mialem. Podczas misji w chanacie to mialem 3 twierdze i 3 wsie i mi wszystko potem zabrali znowu chamy:)

  • elo/Raffi - 19 stycznia 2010

    otworz swojego save i poszukaj plikotworz go przez notatnik i poszukaj linijke moey accont##w miejsce ## wpisz ilosc kasy jaa chcesz

  • elo/Raffi - 19 stycznia 2010

    na obecnej stronie do gory masz zakladke PLIKI wejdz w niatam masz rozne modynp. auta / mapy / ciezrowki / autostrady itp .

  • Jolcia :*:**: - 19 stycznia 2010

    muli ta gra :D::DD::D

  • Ja - 19 stycznia 2010

    Działają kody a tobie Miśka xd nie działają bo masz nielegalną wersje gry ...tu pisze ze kody mogą nie działac z nielegalną wersją gry ...i sama jestes zal XD

  • B(L)MBA - 19 stycznia 2010

    To im nie rozwalaj heheh. No niby tak, ale jak sie zwalniałem żeby chanat zrobić to mi twierdzę zostawili ;p z kolei jak z chany odchodziłem to mi ją zabrali i kumaj ocb.

  • Nemezis - 19 stycznia 2010

    Ja pokonałam Amadezjusza biorąc eliksiry odnowy ,oraz eliksiry odporności .pokonałam go strzelając zatrutymi strzałami a potem podbiegałam do niego z mieczem.dobry jest atak z wyskoku.