Komentarze
-
dawajcie kurde kody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
ja pierdole nie ma kodow
-
ŻAL!!!!!!!!!
-
gold give nie dziala
-
Cwaniaczek może od razu zamiast ściemniać przyznasz sie że na łatwym przegrałeś w 1 tygodniu bo wypowiedziałes wszystkim wojne :D
-
jak otwożyć dzwi gdzie trzeh maguw tżyma się za rence!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
I`m Kosiarz.ale tak serio toooo te kody są do bani u mnie nie działają oprócz motherlode i kaching.a co trzeba zrobić żeby ukraść jakiś nagrobek z napisem np:,,Stefania Laangraab" czy jakoś tak ...prosze o odpowiedź plisss... ;*
-
pisz jeszcze szybciej za którymś razem ci się uda
-
fajowska gra normalnie gu;l3v^( niegram w nią 6 raz nie @648f909
-
jak zdobyc glejt do Wyzimy?????????????
-
Dzialają aLE CO TO TYLDA DZIALAJĄ WSZYSTKIE NI ETYLKO BADGANGSTERS I DEADGUNS ;P
-
kto ma powyrzej 10 lvl'a to nie napisze i jakom ma profesie
-
tym co niedziala to grac jak nalezy czitery
-
najwazniejsze to godmode jest i niema zkokow kamery przy trafieniach super trainer z innego zrudla mam
-
siema
-
ja znam dobry trik,ale nie dokońca opatentowany.....klikinij "`" (to jest pod esc tuż) i kliknij "tab"tam masz kody po angielsku...ale u mnie nie do końca wchodzą... może są na serw???
-
to nie jest gra to jest filmik :(
-
u mnie Tab działa
-
huj ci w dupe partio miła tyś mi życie spierdoliła
pseudokibic - 3 lipca 2012
kurwa jakikodnahelikopter?