Hogwarts Legacy co wiadomo o tej grze?

kategoria: Gry   dodane: 28/12/2021
Miłośnicy Harrego Pottera będą musieli jeszcze troszkę poczekać. Doskonalenie gry oraz optymalizowanie jej pod kątem dostępności, spowodowało opóźnienie w produkcji. O czym będzie gra Hogwarts Legacy? Na co może liczyć gracz i co będzie przeżywał ze swoim bohaterem? Co z białą i czarną magią? Jakie sekrety skrywa Hogwart?

Gracze czekali w 2021 roku na grę Hogwarts Legacy. W styczniu 2021 roku twórcy postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności. Napisali oni na Twitterze wiadomość o tym, że gra w 2021 roku nie będzie skończona. Avalanche Software i Warner Bros będą upiększały grę, więc jeszcze się nie ukaże w sprzedaży. Być może jest to wynik skomponowania w jednym gry zarówno na PC, PlayStation 5, PS4 i XBOX.

Hogwart Legacy będzie trzecioosobową grą typu RPG.

Gracza będzie czekać otwarty świat z uniwersum Harrego Pottera. Ta gra akcji połączona z RPG pozwoli na wcielenie się w czarodzieja, w momencie, gdy trafia on do szkoły magii i czarodziejstwa. Jednak nic bardziej mylnego. Gracz nie będzie przechodził losów z książki J.K. Rowling. Gracz będzie strzegł tajemnic magii z Hogwartu. Będą mu one potrzebne do odpierania ataków ze strony czarnej magii – zakazanej w świecie czarodziejów.

Mimo wszystko warto poczekać na grę Hogwarts Legacy. Będzie to wyjątkowo dopracowana i klimatyczna gra przenosząca gracza w świat Harrego Pottera. Miejmy nadzieję, że czekanie się opłaci i będziemy mogli wędrować Harrym Potterem, Ronem czy Hermioną po Hogwarcie. Osobiście mam nadzieję, że będzie można zdobywać skile i punkty, które przeznaczymy na ulepszenie postaci. Jedno jest pewne szykuje się naprawdę ciekawa propozycja gry z obszaru zainteresowań magią i czarodziejstwem. Miłośnicy Harrego Pottera otrzymają najlepszą grę jak do tej pory. Warto czekać!