• Opublikował: senseye
  Dodano: 20 marca 2015

  Komentarze: 2

  Windows 10 dla wszystkich !!!
  Microsoft ogłosił że posiadacze systemu Windows 7 i 8 będą mogli zaktualizować wszyscy. Niezależne jest to czy system jest legalny czy piracki. Jednak tak jak wyjaśnia przedstawiciel firmy z Redmond nie zmieni to sytuacji prawnej systemu.    W przypadku wersji pirackiej będzie możliwość zalegalizowania swojej kopi korzystając z Windows Store. Dzięki temu nie będzie potrzeby przeinstalowywania systemu.      
 • Opublikował: senseye
  Dodano: 26 stycznia 2015

  Brak komentarzy

  Ubisoft usuwa gry z kont graczy !!!
      Pierwsi o procederze donieśli posiadacze Far Cry 4. Jednak szybko zauważono, że znikają też inne tytuły. Aktualnie wydawca nie wypowiedział się w tym temacie. Jednak z doniesień wynika że znikają gry zakupione z drugiej ręki.   Ubisoft już niejednokrotnie pokazał że ma za nic graczy, wypuszczając niedopracowane gry, w regulamin wpisując mało widoczne punkty czy naciąganymi trailerami.    
 • Opublikował: senseye
  Dodano: 18 luty 2014

  Brak komentarzy

  PlayStation 4 sprzedane w ilości ponad 5 milionów sztuk
  Od oficjalnego wypuszczenia PS4 na rynek nie upłynęły nawet 3 miesiące. Sony prezentuje raport sprzedaży swojej konsoli. Na dzień 8 luty 2014 sprzedano już ponad 5,3 miliona sztuk. Jednak sprzedaż nie ruszyła w wielu krajach jak na przykład Japonia gdzie PS4 do kupienia będzie od 22 lutego tego roku.
 • Opublikował: senseye
  Dodano: 24 stycznia 2014

  Brak komentarzy

  Parę statystyk o polskim rynku gier.
  Firma Newzoo przedstawiła raport dotyczący polskich graczy. W Polsce jest ich w sumie 13,4 miliony z czego 98% są to osoby wykorzystujące do grania komputery PC lub MAC. Daje to 2 miejsce w europie i 24 na świecie. 52% z nich wydaje pieniądze. 6 na 15 Polaków poza graniem w MMO posiada pracę na pełen etat.
 • Opublikował: senseye
  Dodano: 21 stycznia 2014

  Komentarze: 1

  Ranking najlepiej zarabiających gier dzięki mikropłatnościom w USA
  Pojawiło się ile w 2013 zarobiły gry online dzięki mikropłatnościom. W Stanach zjednoczonych było to 2,9 miliarda dolarów. Podsumowanie przygotowała firma SuperData. Oto najpopularniejsze z nich: 1. CrossFire – wydawca: Tencent / SmileGate – przychód w 2013 roku: 957 milionów dolarów   2. League of Legends – Tencent / Riot Games – 624 mln dolarów   3. Dungeon Fighter Online – Nexon – 426 mln dolarów   4. World of Tanks – Wargaming.net – 372 mln dolarów   5. MapleStory – Nexon – 326 mln dolarów   6. Lineage: The Bloodpledge – NCSoft – 257 mln dolarów    7. World of Warcraft – Activision Blizzard – 213 mln dolarów (Uwaga! Podana kwota dotyczy wyłącznie mikropłatności, nie są w nią wliczone przychody z płatnej...
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 10 stycznia 2014

  Brak komentarzy

  Sprzedaż PC w 2013 zaliczyła rekordowy spadek
    Sprzedaż pecetów spadła w 2013 roku o 10% w stosunku do roku poprzedniego. To największy spadek w historii. Badania przeprowadzone przez Gartner oraz IDC wskazują, że rynek PC wciąż jest w dole. Sytuacja nie poprawia się od 7 kwartałów, chcociaż oczywiście są tacy, którzy zaliczyli wzrost. Należy do nich między innymi Lenovo, które niezmiennie trzyma się na 1 miejscu w światowym rankingu. Sprzedaż firmy wzrosła o 2,7% według danych IDC   Według analityków, jest szansa na poprawę sytuacji. Cała nadzieja w obniżce cen, która ma nas podobno pozytywnie zaskoczyć już niedługo. Jak do tej pory, ciekawy i bardzo nowoczesny design oraz możliwości maszyn, nie zachęcają do wymiany starego sprzętu. 
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 17 października 2013

  Brak komentarzy

  Watch Dogs dopiero w przyszłym roku
  Premiera Watch Dogs miała odbyć się za miesiąc. Nieoczekiwanie Ubisoft przesunął datę debiutu na wiosnę przyszłego roku. Powody są bliżej niespecyzowane. Ubisoft poinformował, że wciąż pracuje nas jakością tytułu i że zabraknie czasu na dopracowanie szczegółów. Decyzja dziwi tym bardziej, że Ubisoft od kilku miesięcy intensywnie promuje grę. Miała być jednym z najważniejszych wydarzeń roku. Fani czekają na nią od dawna. Ubisoft podjął decyzję po długich dyskusjach. Priorytetem firmy jest jakość wypuszczanych tytułów, a powstała obawa, że Watch Dogs wciąż ma zbyt duże braki. 
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 30 sierpnia 2013

  Brak komentarzy

  Polska gra potrzebuje wsparcia!
  1heart to ręcznie rysowana, klasyczna przygodówka typu point and click, utrzymana w bardzo klimatycznej stylistyce. Do jej ukończenia zabrakło pieniędzy na honorarium dla profesjonalnego lektora, dlatego twórcy zdecydowali się zgłosić swój projekt na platformę wspieram.to, pomagającą zrealizować tego typu przedsięwzięcia. Już kwotą 15 zł można wesprzeć projekt w zamian otrzymując grę, to niedużo, bo jak wejdzie do sprzedaży będzie kosztowała dwa razy więcej. Zachęcamy do udziału! W grze przejdziecie przez ponad 60 ręczni malowanych lokacji, rozwiążecie zagadki logiczne i zostaniecie wciągnięci w bardzo ciekawą fabułę - o jedej z sióstr bliźniaczek pogrążonej w depresji po tym jak zabiła siostrę podczas zabawy pluszakami. Gra utrzymana jest w niezwykle...
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 26 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Starcraft II sprzedaje się świetnie
  Informację tą podał niedawno serwis branżowy VGchartz, znany z różnych ciekawych statystyk dotyczących naszego rynku. Portal ten podał bowiem, że do jutra ilość zamówień na sequela najsłynniejszego chyba RTS’a wszechczasów może dobić do 800 000 sztuk. Cóż.. taka liczba sprzedanych to marzenia każdego producenta gier, a tymczasem to dopiero zamówienie przedpremierowe. Aż strach myśleć co będzie, gdy Starcraft II trafi do sklepów.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 13 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Co sprzedaje się w UK?
  Zestawienie obejmuje okres od 4 do 10 lipca tego roku i triumfuje w nim Crackdown 2, nowy ekskluzywny tytuł przeznaczony wyłącznie na Xboxa 360. Ciągle wysokie miejsce zajmuje też świetne Red Dead Redemption, które od dłuższego czasu nie schodzi z czołówek wszystkich list przebojów. Oto zresztą całe zestawienie, miłej lektury:1. Crackdown 22. LEGO Harry Potter: Years 1-43. Red Dead Redemption4. Dance on Broadway5. 2010 FIFA World Cup South Africa6. Super Mario Galaxy 27. Tiger Woods PGA Tour 118. Call of Duty: Modern Warfare 29. Just Dance10. UFC 2010: UndisputedA co Wy ostatnio kupiliście? 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 12 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Zakaz reklamowania szkodliwych gier w Chinach
  Mimo, iż zakaz nie odnosi się do samych gier, to reklama, w której spotkamy się z jednym z powyższych motywów, zostanie natychmiast wycofana a jej wydawca ukarany. Cóż w takim wypadku zawiniło? Powodem ustawy , która zostanie wprowadzona z dniem 1. sierpnia jest fakt, iż w kampaniach marketingowych wykorzystuje się postacie, które – niestety – budzą niejednoznaczne skojarzenia. Mamy tutaj na myśli wizerunek gwiazdy porno czy też modelka znana ze swojej seks-taśmy.