• Opublikował: senseye
  Dodano: 26 stycznia 2015

  Brak komentarzy

  Ubisoft usuwa gry z kont graczy !!!
      Pierwsi o procederze donieśli posiadacze Far Cry 4. Jednak szybko zauważono, że znikają też inne tytuły. Aktualnie wydawca nie wypowiedział się w tym temacie. Jednak z doniesień wynika że znikają gry zakupione z drugiej ręki.   Ubisoft już niejednokrotnie pokazał że ma za nic graczy, wypuszczając niedopracowane gry, w regulamin wpisując mało widoczne punkty czy naciąganymi trailerami.    
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 8 stycznia 2014

  Brak komentarzy

  Wydawca Walking Dead stworzy grę o Bondzie?
  Kevin Bruner, założyciel TellTale Games przyznał, że marzy o stworzeniu gry o Bondzie, która będzie będzie oddawała jego książkowy charakter. Bruner mówi, że do tej pory Bonda pokazywano jako masowego mordercę, a nie szpiega i intryganta, którym był w pierwowzorze. Jedyną przeszkodą do stworzenia prawdziwego Bonda są pieniądze. Jak mówi Bruner – irytuje go, że z Bonda zrobiono mordercę na wielką skalę, a przecież w książce zabijania jest niewiele. Założyciel TellTale jest wielkim fanem bohatera, dlatego wizja stworzenia gry z Bondem jako głównym bohaterem, jest coraz bardziej realna. Pomysł godny. Czekamy na to, co przyniesie..        na podstawie: vg247 
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 7 listopada 2013

  Brak komentarzy

  Kolejna odsłona CALL OF DUTY w przyszłym roku
  Activision Blizzard ogłosił, że kolejne Call of Duty ukaże się już w przyszłym roku. Informacja nie jest zaskakująca, biorąc pod uwagę to, ile zarobił już Call of Duty: Ghost.  Call of Duty: Ghost w ciągu jednego dnia zarobił miliard dolarów. Mimo wpadek i niedociągnięć, można je uznać za wielki sukces. Informacja o kolejnej odsłonie gry, nikogo więc nie zdziwiła.  Nie znamy jeszcze żadnych bliższych szczegółów, dotyczących premiery. Skupienie firmy i fanów gry kręci się wokół ostatnio wydanej części.  
 • Opublikował: darster-zm
  Dodano: 8 października 2013

  Brak komentarzy

  SimCity w trybie offline?
  Jak na razie SimCity wymaga nieustannego połączenia z Internetem, nawet jeśli gramy sami. Dość niespodziewanie na oficjalnej stronie pojawiło się info, że w SimCity zagramy w trybie offline Informację przedstawił główny manager Maxis. Podobno obecnie trwają badania nad możliwościa wprowadzenia trybu offline. Zwrócono wreszcie uwagę na prośby graczy, którzy chcą móc zagrać nawet wtedy, gdy nie mają połączenia z Siecią. Zmiana stanowiska jest nagłym, ale pozytywnym znakiem, że deweloper nie jest głuchy na głosy graczy.  
 • Opublikował: myrkin.poczta
  Dodano: 23 sierpnia 2011

  Brak komentarzy

  Co pokaże nam współtwórca Portala?
  Na ten weekend Airtight Games (twórcy gry Dark Void) zaplanowało debiut nowego tytułu na Pax Prime. Nie są znane na razie szczegóły na temat nowego projektu poza tym, że będzie ona wydana przez Square Enix. Według materiału prasowego, nowy tytuł ma być "niezwykle fascynujący i dziwaczny." Więcej dowiemy się zapewne w sobotę, 27 sierpnia, gdyż na ten dzień Airtight Games wyznaczyło debiut swego tajemniczego tytułu. Należy pamiętać, że w Airtight Games pracuje Kim Swift - współtwórca takich gier jak Portal, Left 4 Dead i Left 4 Dead 2 - który opóścił studio Valve w grudniu 2009 roku.  
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 26 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Starcraft II sprzedaje się świetnie
  Informację tą podał niedawno serwis branżowy VGchartz, znany z różnych ciekawych statystyk dotyczących naszego rynku. Portal ten podał bowiem, że do jutra ilość zamówień na sequela najsłynniejszego chyba RTS’a wszechczasów może dobić do 800 000 sztuk. Cóż.. taka liczba sprzedanych to marzenia każdego producenta gier, a tymczasem to dopiero zamówienie przedpremierowe. Aż strach myśleć co będzie, gdy Starcraft II trafi do sklepów.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 23 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Mass Effect 2 – możemy czuć się pokrzywdzeni.
    Dodatkowa zawartość z przyczyn technicznych nie będzie bowiem udostępniana na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier w wersji na Xbox’a 360 oraz PC. Niestety to jednak jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że nawet próba zaaplikowania angielskiej wersji skończy się uszkodzeniem podstawowej wersji gry,
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 15 lipca 2010

  Komentarze: 2

  Gry na Ipadach rządzą!
  Dokładnie 28% badanych osób zdeklarowało że używa nowego tabletu Apple do gier. Całkiem niezły odsetek nie uważacie? Co ciekawsze z badania wynika jednak również, że aż 38% użytkowników tego urządzenia nie zamierza kupować żadnej innego mobilnej platformy. Jednym słowem Apple rządzi! (i gry na nim również ;-)
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 15 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Sony ostrzega przed 3D
   Sony, twórca chociażby pierwszych telewizorów wykorzystujących 3D w praktyce opublikował niedawno raport, z którego wynika, iż oglądanie filmów (czy oczywiście granie) w 3D może być szkodliwe dla zdrowia; konkretniej dla naszych oczu. Szczególnie narażone są dzieci poniżej szóstego roku życia. Także i nasze starsze pociechy nie powinny oglądać filmów w 3D dłużej niż przez 2 godziny dziennie. O dorosłych nie ma żadnej mowy, ale skoro szkodzi młodszym to kto wie czy i nie nam. Uważajcie na oczy!  
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 12 lipca 2010

  Komentarze: 2

  „Spore” jako RPG?
  Jak nam dobrze wiadomo, na targach, które odbędą się 22-25 lipca bieżącego roku uzyskamy kolejne informacje na temat takich hitów jak „Epic Mickey”, "Red Faction Armageddon" lub też „Guild Wars 2”. Przeglądając harmonogram tej imprezy mamy rwónież świadomość, iż Maxis zapowie całkiem nową grę. Przypuszczalnie chodzić  tutaj może o grę „Spore” w klimatach RPG. Nie mamy jednak pewności, że będzie to jej kontynuacja (podczas podsumowania kwartału 2010 właściciel studia Maxis poinformował nas o planie, w którym znajduje się tajemnicza gra „Darkspore”), czy chodzi może jednak o grę bazującą po prostu na „Spore”, a może jednak to tylko „Spore” wzorujące się na kilku motywach?Co...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 kwietnia 2010

  Brak komentarzy

  Nowy Silent Hill ?
  Na temat samej gry nie wiemy jeszcze niestety nic. Nie wiadomo nawet na dobrą sprawę czy będzie to w ogóle nowa część serii! Niektóre źródła twierdzą bowiem, że chodzi tylko o odnowienie drugiego Silent Hill i poddanie go temu samemu zabiegowi jakie przeszedł niedawno na przykład Serious Sam. Sprawa pewnie wyjaśni się już w najbliższych dniach, więc bądźcie czujni, na pewno o tym napiszemy! A oto i Silent Hill 2 jedna z najstraszniejszych gier w historii: