• Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 22 lipca 2010

  Komentarze: 6

  Nadszedł czas na eksperyment: The Sims 3 na Twojej konsoli.
  Dowiedzieliśmy się, że mimo, iż mamy ograniczoną przestrzeń, możemy dużo więcej doświadczyć dzięki wielu dodatkom niedostępnym na PC. Mając mapę miasta można zwiedzić wiele miejsc, takich jak obszar mieszkalny, teren handlowy czy park. Dodatkowo będziemy mieć możliwość udzielania się towarzysko z wszystkimi grupami wiekowymi.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 21 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Będzie nowe Fight Night
  W nowej grze znajdziemy aż 70 zawodników w tym wiele naprawdę znanych twarzy, a nowy tryb Single Player ma być podobno wprost naszpikowany różnymi rewolucyjnymi zmianami. Wszystko po to aby zabawa była jeszcze bardziej realistyczna i emocjonująca. Z opisywanych nowości ujawniono na razie tylko jedna - Full Spectrum Punch Control - czyli nowy system pozwalający na bardzo dokładną kontrolę nad siłą naszych uderzeń. Brzmi ciekawie. Czekamy na konferencję EA - jutro możecie się spodziewać kolejnych wiadomości! 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 21 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Nowe informacje na temat filmowego Red Faction
   Najważniejsza informacja to data premiery tego dzieła - filmowe Red Faction ujrzymy bowiem już w przyszłym roku i film ma nas zatrzymać na aż dwie godziny. Szykuje się więc chyba całkiem rozbudowana historia. Dowiedzieliśmy się też, że całość ma nosić tytuł Red Faction: Orgins i fabularnie będzie się kręcić wokół perypetii Aleca Masona. Sama historia ma podobno się rozgrywać pomiędzy wydarzeniami z RF: Guerilla a RF: Armageddon.  Czekamy na więcej szczegółów! 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 20 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Sony zadba o użytkowników Playstation Home.
  "Tworzenie gier, które  zdecydowanie przekraczają granice naszej tradycyjnej pracy, to dla nas wielka przyjemność. Jesteśmy szczęśliwi z możliwości współpracy z Playstation Home. Włożymy wiele wysiłku w wykorzystanie możliwości jakie się przed nami otworzyły." - z satysfakcją komentuje założyciel Codename, Jesse Vigil.Na liście znajdziemy zaskakujące tytuły. Tym, który robi największe wrażenie jest zwycięzca IndieCade 2010 - Peanut Gallery. Pozostałe to Super Awesome Mountain (RPG), Duelling Gentlemen (strategia) oraz Cogs (wieloosobowa).
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 20 lipca 2010

  Komentarze: 3

  Scooby-Doo! First Frights na PS2 w oszałamiająco niskiej cenie!
  Scooby-Doo! First Frights umożliwia nam przełączanie się pomiędzy postaciami. A możliwości są naprawdę ogromne: oczywiście, możemy w tytułowego bohatera Scooby’ego, w jego najwierniejszego przyjaciela – Shaggy’ego, lub też we Freda, Daphne czy Velmę. Wcielenie się w któregoś z bohaterów, wędrówka po takich miejscach jak stare zamczysko czy opuszczone wesołe miasteczko to nie lada wyzwanie dla każdego z graczy!Żródło: materiały prasowe firmy Cenega
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 20 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Ile kosztował nowy Starcraft?
  Jak donosi prestiżowy Wall Street Jurnal Blizzard na stworzenie sequela tego najsłynniejszego RTS'a wszechczasów wydał aż ponad 100 milionów dolarów. Analitycy jednak uważają, że wydatki zwrócą się spokojnie. Wystarczy przypomnieć zresztą, że pierwszy starcraft sprzedał się w ilości ponad 11milionów sztuk. A dwójka na pewno nie będzie gorsza co widać już zresztą po ogromnej popularności bety. 
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 20 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Ile będzie kosztować Kinect ?
  Ciągle nie wiemy ile może kosztować najnowsze urządzenie Microsoftu, które mieliśmy okazję zobaczyć w czasie ostatnich targów E3. Firma wujka Billa uparcie odmawia wszystkich komentarzy w tej sprawie, ale niedawno umożliwiła wszystkim zainteresowanym tematem zapisanie się na specjalną listę mailingowa. Jak tylko MS ujawni oficjalną cenę Kinecta to dzięki temu dowiemy się o tym od razu. Co więcej, dzięki stronie http://www.facebook.com/xboxforall możemy nawet zamówić sobie ... powiadamianie SMS na temat ceny tego zestawu. No.. no w końcu dla wielu to najważniejsza informacja w roku i pewnie już teraz wiele osób rozbija skarbonki i liczy czy im wystarczy kasy za ten zakup.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 18 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Demo Kane & Lynch 2 już w ten poniedzialek!
   Posiadacze Xboxa od pewnego czasu mogli sie już cieszyć wersją demonstracyjną Kane & Lynch 2: Dog Days na swoją platformę, tymczasem inni gracze musieli obejść sie smakiem. Teraz jednak wszyscy abonenci PlayStation Plus już w poniedziałek będą mogli ściągnąć wspomniane wyżej demo. Tymczasem na sama grę poczekamy jeszcze trochę dłużej - premiera przewidziana jest bowiem dopiero na 20 sierpnia. Tym razem jednak jest już to wspólna data dla wszystkich platform sprzętowych.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 18 lipca 2010

  Brak komentarzy

  Co ciekawego w pierwszym DLC do nowej Mafii?
  Mimo tego, co pisaliśmy wcześniej, T2 jednak zdecydowało sie wydać dodatek Jimmy’s Vendetta również na inne platformy. Dowiedzieliśmy się także, że głównym punktem opisywanego dodatku będzie zbieranie tajemniczych punktów i rywalizowanie wraz ze znajomymi na specjalnych listach rankingowych. Za co jednak będziemy je dostawać? Tego jeszcze nie wiadomo. Samo DLC trafi do sieci dopiero 27 sierpnia tego roku. Tymczasem zaraz po wydaniu samej Mafii 2 użytkownicy PS3 Beda mogli ścignąć inne DLC The Betrayal of Jimmy, dodające do gry kilkanaście nowych czysto zręcznościowych misji.
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 15 lipca 2010

  Komentarze: 2

  Gry na Ipadach rządzą!
  Dokładnie 28% badanych osób zdeklarowało że używa nowego tabletu Apple do gier. Całkiem niezły odsetek nie uważacie? Co ciekawsze z badania wynika jednak również, że aż 38% użytkowników tego urządzenia nie zamierza kupować żadnej innego mobilnej platformy. Jednym słowem Apple rządzi! (i gry na nim również ;-)
 • Opublikował: szynszylowa
  Dodano: 15 lipca 2010

  Komentarze: 1

  Xbox 360 Slim Arcade?
  Sprzęt ten kosztować ma 148,99 $ i trafi do sprzedaży podobno już 20 sierpnia. Skąd jednak wiadomo, że chodzi właśnie o wersję Slim? Po pierwsze urządzenie nie ma dysku twardego tylko właśnie 4GB kartę pamięci. Nic jednak nie jest jeszcze pewne i być może chodzi jednak w tym wypadku o coś zupełnie innego. Jak na razie informacji tej nie komentuje bowiem zarówno sam Microsoft jak i niemiecki Amazon. Więcej dowiemy się więc pewnie dopiero podczas rozpoczynających się niedługo targów GamesCon…