• Opublikował: kareel
  Dodano: 28 maja 2010

  Brak komentarzy

  Nowy sposób na walkę z piractwem
  Warszawa, 28.05.2010 - Cenega Poland z wielką przyjemnością informuje, iż jej program lojalnościowy Kompania Graczy (www.kompania.cenega.pl) otwiera się na rejestrację gier PC wszystkich dystrybutorów w Polsce. Po raz pierwszy i jako pierwsi w Polsce oferują oni rejestrację WSZYSTKICH gier komputerowych PC legalnie zakupionych w Polsce. Nie jest istotny producent, światowy wydawca, czy polski dystrybutor! W ten sposób Cenga chce promować zakup legalnych gier komputerowych oraz umożliwić wszystkim graczom komputerowym sprawdzenie funkcjonalności ich programu lojalnościowego, który jest na rynku już od 3 lat.   „Ten nowatorski i odważny krok postanowiliśmy wykonać, aby promować zakup legalnego oprogramowania w Polsce. Kompania Graczy jest...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 maja 2010

  Komentarze: 1

  Wybuchowy pakiet do Just Cause 2
  Pakiet nazwany znacząco Black Market "Boom" Pack można obecnie ściągnąć za 1.99 Euro/USD z Playstation Store lub Steama, a także z Xbox LIVE Marketplace za 160 MP. Wprowadza on trzy protorypowe bronie o sporej sile rażenia. Są to: - Quad Rocket Launcher - w połowie shotgun, a w drugiej połowie wyrzutnia rakiet - Cluster Bomb Launcher - godny następca zwykłej wyrzutni rakiet - Air Propulsion Gun - broń, z pomocą której możemy wysłać samochody i niemilców w strone nieba bez gwarancji miękkiego lądowania
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 maja 2010

  Komentarze: 1

  WoW: czy wzrośnie liczba kont?
  Blizzard odpowiada na powyższe pytanie (ustami Franka Pearce'a) twierdząco, spodziewając się, że po wydaniu dodatku Cataclysm w Europie i Ameryce Północnej oraz dodatku Wrath of the Lich King w Chinach, ilość zarejestrowanych kont znacznie się zwiększy. Chińczycy wciąż czekają na premierę dodatku Wrath of the Lich King, ponieważ wymaga on "aprobaty odpowiednich agencji". Pearce jest przekonany, że wielu graczy, którzy zlikwidowali swoje konta, powróci do gry po wydaniu dodatku Cataclysm. Ten zaś ma ukazać się w już w tym roku.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 maja 2010

  Komentarze: 1

  Klasyka SEGI Genesis na PC
  Dzisiaj SEGA ogłosiła, że będą wypuszczać na komputery osobiste gry, które dotąd stanowiły klasykę konsoli SEGA Genesis. Jak dotąd zapowiedziano, że na pecety trafią takie gry jak: Golden Axe, Ecco the Dolphin, Comix Zone i Vectorman.   "To jest ekscytujące, móc zaoferować te klasyczne gry nowym odbiorcom, dostarczając je przez cyfrowych dystrybutorów. Każdy właściciel komputera osobistego może cieszyć się teraz tymi ponadczasowymi dziełami kiedykolwiek zechce!" - powiedział Nick Pili, Network Business Director z SEGA Europe.    Pierwsze gry będzie można ściągnąć od 1 czerwca za 2.99 dolarów amerykańskich. Jedynym dystrybytorem cyfrowym, który został wymieniony z nazwy, jest Steam.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 maja 2010

  Komentarze: 1

  Pierwszy dodatek do Hearts of Iron 3
  Wczorajszego dnia studio Paradox Interactive ogłosiło, że 6 czerwca tego roku pojawi się pierwszy dodatek do Hearts of Iron 3 - strategicznej gry osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Dodatek ten, zatytułowany Semper Fi, będzie dostępny do ściągnięcia poprzez Steam, Impulse oraz GamersGate.   Co więcej, Paradox Interactive wypuściło nowy zwiastun, który ukazuje ważniejsze elementy wprowadzane przez dodatek w rytm muzyki szwedzkiego zespołu metalowego Sabaton.        
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 maja 2010

  Komentarze: 4

  Fable III pojawi się na PC!
  Jak podał dzisiaj Microsoft, Fable III - gra RPG tworzona przez Lionhead Studios - wyjdzie na komputery osobiste w okresie świątecznym. Będzie ona dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i do pobrania za pomocą usługi Games on Demand na Games for Windows - LIVE, a jej cene wynosić będzie 49.90 dolarów amerykańskich (około 165 złotych). Jeszcze nie wiadomo, ile Fable III będzie kosztować w Polsce, ale znając życie zapłacimy mniej niż zachodni gracze.   Dodatkowo ogłoszono, że na Xbox'ie 360 pojawi się limitowana wersja kolekcjonerska Fable III, lecz nie wiadomo czy wyjdzie ona również i na PC-ty. 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 maja 2010

  Brak komentarzy

  Dodatkowa zawartość dla Splinter Cell: Conviction
  Po ściągnięciu tego dodatku otrzymamy nowe misje dla Archera i Kestrel, które będziemy wykonywać na czterech dodatkowych mapach przeznaczonych dla trybu Deniable Ops. Dla trybów Hunter, Infiltration, Last Stand oraz Face Off stworzono nowe osiągnięcia do zdobycia, które będą warte w sumie 250 punktów.   "Insurgency Pack" trafi na pecety or xboxy i będzie udostępnieny do ściągnięcia za cenę 800 MP lub 10 dolarów amerykańskich. 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 maja 2010

  Komentarze: 2

  Drugie DLC MW2 pojawi się 3 czerwca
  Nie dalej jak tydzień po wprowadzeniu do sprzedaży pierwszego DLC (Stimulus Package), Activision ogłosiło, że 3 czerwca na Xboxy trafi kolejny dodatek z pięcioma mapami. Na PC oraz PS3 pakiet ten będzie dostępny w póżniejszym terminie.   Firma Activision nie podała więcej szczegółów o Resurgence Pack poza tym, że odpowiedzialne za nie jest studio, które stworzyło Modern Warfare 2, a przynajmniej to, co z niego pozostało. Dla przypomnienia, w marcu Activision zwolniła Vince Zampella i Jason West, co spowodowało falę 35 rezygnacji. Z pracowników, którzy odeszli, wielu dołączyło do Respawn Entertainment - studia stworzonego przez Zampella i West, a wspieranego finansowo przez Electronic Arts.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 maja 2010

  Komentarze: 1

  Portal za darmo!
  Jakiż to prezent? Otóż gra Portal jest dostępna do pobrania przez Steam i to za darmo. Tak, to nie błąd w druku i nie musicie regulować ekranu swojego monitora. Portal będzie można ściągnąć kompletnie za free z tym, że trzeba będzie to zrobić do 24 maja, więc radzę Wam się pospieszyć jeśli chcecie otrzymać własną kopię tej gry bez płacenia.   Jedyne, co musicie zrobić by zdobyć Portal (oprócz posiadania konta na Steamie), to zajrzeć na tą stronę: http://store.steampowered.com/freeportal    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 maja 2010

  Brak komentarzy

  Nowe DLC do Mass Effect 2
  BioWare podało, że "Overlord" będzie kosztował 560 punktów Microsoftu lub inaczej mówiąc 7 dolarów amerykańskich. W tym pakiecie otrzymamy pięć nowych planet do odwiedzenia za pomocą międzygwiezdnej mapy i będzie można przemierzać je w pojeżdzie Hammerhead, który pojawił się wraz z dodatkiem Firewalker pack.   Badając pięć dodatkowych planet poznamy zarazem fabułę związaną z eksperymentami nad technologią Gethów, które nie zakończą się zbyt dobrze. Twórcy dodatku nie podali zbyt wielu szczegółów na ten temat, lecz wiadomo jedno: za całym tym bałaganem będzie stała nieprzyjazna SI, którą znajdziemy ostatecznie w silnie bronionym ośrodku badawczym należącym do organizacji Cerberus.   ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 maja 2010

  Brak komentarzy

  Dead Space 2 na PC potwierdzony!
  Dzisiejszego dnia rzecznik prasowy Electronic Arts potwierdził przed IGN, że Dead Space 2 zostanie wydany na PC-tach. Tytuł ten znalazł się na liście dla PC czwartego kwartalnego raportu finansowego EA, co oznacza, że komputerowi fani tej marki nie będą musieli się przesiadać na konsole.   Obecnie planuje się wydać Dead Space 2 na początku 2011 roku, lecz nie wiadomo czy pecetowa wersja będzie miała premierę w tym samym czasie, co konsolowa.