• Opublikował: kareel
  Dodano: 9 grudnia 2009

  Komentarze: 5

  Half-Life 2: Black Mesa dopiero w przyszłym roku
  Takie info znaleźliśmy na oficjalnym forum tej modyfikacji. Twórcy gry się gęsto tłumaczą, żartują i przepraszają wszystkich fanów za kolejne opóźnienie obiecując, że ukończą pracę z początkiem przyszłego roku. Miejmy nadzieję, bo historia Half-Life 2 Black Mesa liczy sobie już dobrych 6 lat! Dla tych, którzy jednak nie kojarzą tego projektu, przypominamy iż Half-Life 2 Black Mesa (kiedyś Half-Life : Source) jest rozbudowanym modem, mającym przenieść całego pierwszego Half-Life do graficznego świata oferowanego przez silnik dwójki – Source. Jednym słowem – jeden z najlepszych FPS’ów wszechczasów w nowej oprawie graficznej! Nie możemy się już doczekać – oby w końcu udało się dokończyć ten projekt! A oto i wideo pokazujące...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 grudnia 2009

  Komentarze: 15

  Mount&Blade: Ogniem i Mieczem rewelacyjne wyniki sprzedaży!
  Wśród najczęściej wymienianych przez graczy zalet Ogniem i Mieczem znajduje się niepowtarzalny sarmacki klimat rozgrywki, ogromna pełna miast, twierdz i wiosek mapa dostępna w grze, wiernie odtworzone realia epoki takie jak uzbrojenie, wnętrza pałaców oraz zamków, a także spektakularne bitwy oraz pojedynki na szable! Tytuł święci podobne sukcesy u naszych wschodnich sąsiadów, gdzie otrzymał bardzo wysokie noty (83%, wyższe niż podstawowe Mount&Blade) oraz prestiżowe wyróżnienie redakcji magazynu „ЛКИ". Po pierwszym weekendzie Ogniem i Mieczem zajęło 5 miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w Soyuz - największej sieci moskiewskich sklepów. Przypominamy, iż gra Mount&Blade: Ogniem...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Multi w nowym Tomb Raider?
  Wszystko właśnie na to wskazuje, w końcu Crystal Dynamic od dłuższego czasu nie stworzyli nic oprócz tytułów związanych z piękną Larą Croft, a wiemy też skądinąd, że nowa cześć jej przygód na pewno postawnie albo już jest nawet w produkcji. Wygląda więc na to, że w nowym TR znajdziemy tryb multi. Wyobrażacie to sobie? Bo my nie za bardzo! A oto filmik z ostatniej z wydanych części gry.    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Dead Space 2 już oficjalnie!
  Dowiedzieliśmy się też przy okazji kilka pierwszych szczegółów na temat fabuły sequela. Ponownie wcielimy się w znanego z części pierwszej Isaaca Clarka, który tym razem będzie musiał powstrzymać infekcję, która opanowała już nie tylko jeden statek ale roznosi się na cały znany świat. Gra ma być naprawdę rozbudowana i dużo bardziej zróżnicowana od części pierwszej i pełen zupełnie nowych bohaterów. Tytuł trafi zarówno na konsole jak i na PC, data premiery nie jest jeszcze jednak znana. A oto jak wyglądała jedynka:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  inFamous jednak mało popularne
  Z jednej strony to nie taki zły wynik – pamiętajmy, że mówimy tutaj o grze wydanej przecież na tylko jedną platformę. Z drugiej jednak strony 1.2 miliona sprzedanych pudełek tak bardzo rozreklamowanej produkcji, gry która miała być największym przebojem tego roku na PS3 naprawdę mocno rozczarowuje. Sony próbuje ratować sytuację i udostępnia w sieci dodatek do gry - Gigawatt Bladesdo dotychczas dostępny tylko dla tych, którzy kupili przedpremierową wersję gry. To jednak jeszcze nie koniec – Sony zapowiedziało również wypuszczenie sountracka z muzyką z gry, który będzie można kupić już od jutra! Jeżeli ciekawi Was jak wygląda omawiane inFamous, to oglądnijcie z nami filmik z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Komentarze: 3

  Czy Ty też nie możesz przejść nowego Assassin's Creed?
  Bug pojawia się na szczęście tylko w konsolowej wersji gry i występuje, jeżeli wyłączymy nasz sprzęt tuż po dokonaniu zapisu stanu gry. Gdy wczytamy stan rozgrywki szybko okaże się, że gra się wczyta, ale bez wielu ważnych elementów mapy przez co zostajemy na niej uwiezieni! Twórcy gry pracują podobno już nad łatką, ale nie wiadomo kiedy się ona pojawi. Jedynym wyjściem – przynajmniej na razie – jest więc zaczęcie zabawy od początku. A oto Assassin's Creed 2 na żywo i w kolorze :-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Nieskończony wszechświat do eksploracji w Star Trek Online
  Okazuje się, że świat Star Trek Online będzie się składał z zasadzie nieskończonej liczby losowo generowanych światów, które będzie można dowolnie eksplorować i wykonywać najróżniejsze misje. Nieznane układy różnić się  mają od siebie nie tylko grafiką ale też problemami przed jakimi zostaniemy postawieni. W czasie wykonywania niektórych zadań odkryjemy bowiem bogate planety przemysłowe gdzie będziemy mogli okazyjnie kupić rożne surowce i sprzedać je potem z zyskiem, a w innym wypadku będziemy musieli stoczyć walkę z wrogiem a jeszcze w innym staniemy przed koniecznością przeskanowania wszystkich obiektów w okolicy i odkrycia ich tajemnic. Wszystkie te misje mają być losowo generowane i tak dobierane aby nigdy się nie powtarzały. Ambitne!...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  AvP zakazane w Australii
  W Australii, co ciekawsze nie ma w ogóle kategorii 18+ czyli „tylko dla dorosłych”. Każda gra którą się chce wydać w tym kraju musi spełniać wymogi „od 15 roku życia”. Nic więc dziwnego, że tytuł tak brutalny jak AvP nie przeszedł przez cenzorskie sito. Wprawdzie Sega, wydawca gry planuje apelację, ale jakoś nie wierzymy w jej powodzenie. Twórcy gry, Rebellion, mimo wszystko nie ustępują, i nie dają się namówić na wydanie, specjalnej okrojonej i bardziej „łagodnej” wersji gry. Brawa za konsekwencję! A oto jak wygląda ten tytuł na żywo – filmik z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  EA dalej będzie pracować z Tiger Woodsem
  Okazuje się, że liczni sponsorzy Pana Woodsa są coraz bardziej zaniepokojeni jego „niewłaściwym” zachowaniem. Od dłuższego czasu słyszy się bowiem problemach rodzinnych, romansach mistrza, a teraz jeszcze wypłynęła cała ta sprawa z owym dziwnym wypadkiem. Wielu analityków zaczęło się już zastanawiać czy w wyniku tego wszystkiego cześć firm współpracujących z golfistą nie zerwie z nim współpracy. Jak zapewne wiemy, Electronic Arts od dłuższego czasu tworzy gry, do których swego  wizerunku użycza właśnie Woods. EA jednak nie ma zamiaru zerwać współpracy z mistrzem bowiem: „[..] respektuje prywatność Pana Woodsa i nie może doczekać się jego powrotu na pole golfowe”. Komentarz chyba zbędny.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Mass Effect aż na dwóch DVD
  Taka właśnie informacja pojawiła się na oficjalnym forum Bioware. Mass Effect 2 zajmować ma aż dwie wypchane po brzegi płyty DVD. Posiadaczom PC to pewnie nie sprawi wielkiej różnicy, chociaż musimy przyznać, że rezerwowanie kilkunastu GB miejsce na dysku pod zwykłą grę to lekka przesada, ale użytkownicy konsol w pewnym momencie zabawy będą niestety musieli zmienić płytę w napędzie. Jak jednak uspokaja Chris Priestley z Bioware nastąpi to tylko raz w czasie całej rozgrywki i nie będziemy musieli bynajmniej żonglować nośnikami. A oto tradycyjny filmik z opisywanej gry – Panie i Panowie oto Mass Effect 2!  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 grudnia 2009

  Komentarze: 1

  Premiera Max Payne 3 przesunięta
  Premiera została przesunięta bowiem aż na czwarty kwartał przyszłego roku! Na szczecie pozostałe tytuły mają być już wydane planowo, a nowy Bioshock trafi na sklepowe półki już 9 lutego! Szykuje się naprawdę ciekawy rok! A oto, złożony ze screenów do gry, trailer do nowego Maxa Payne.