• Opublikował: Redakcja
  Dodano: 21 października 2013

  Brak komentarzy

  Dragon Ball Z: Battle of Z - ZAPOWIEDŹ
  Zobacz film Dragon Ball Z: Battle of Z    
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 17 października 2013

  Brak komentarzy

  Watch Dogs dopiero w przyszłym roku
  Premiera Watch Dogs miała odbyć się za miesiąc. Nieoczekiwanie Ubisoft przesunął datę debiutu na wiosnę przyszłego roku. Powody są bliżej niespecyzowane. Ubisoft poinformował, że wciąż pracuje nas jakością tytułu i że zabraknie czasu na dopracowanie szczegółów. Decyzja dziwi tym bardziej, że Ubisoft od kilku miesięcy intensywnie promuje grę. Miała być jednym z najważniejszych wydarzeń roku. Fani czekają na nią od dawna. Ubisoft podjął decyzję po długich dyskusjach. Priorytetem firmy jest jakość wypuszczanych tytułów, a powstała obawa, że Watch Dogs wciąż ma zbyt duże braki. 
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 15 października 2013

  Komentarze: 1

  Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter - Video
  Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter - Zobacz film  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 14 października 2013

  Brak komentarzy

  Zapowiedziano The Amazing Spider-Man 2
  Activision zapowiedział The Amazing Spider-Man 2 na wiosnę przyszłego roku. Gra jest kontynuacja poprzedniej części, która zdobyła sobie spore grono fanów. Dwójka opiera swoją fabułę na nadchodzącej premierze filmowej. Gra pojawi się wiosną na praktycznie każdego rodzaju konsoli. Będzie rozwinięciem poprzedniczki, więc podobnie jak wtedy rozegra się na Manhattanie, zostaną znane nam mechanizmy. Zmieni się jedno - gra będzie bogatsza o umiejętności i wyzwania. Im bardziej szlachetny będzie nasz bohater, tym bardziej zostaniemy nagrodzeni.  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 10 października 2013

  Brak komentarzy

  Thief - nowy zwiastun i informacje
  Od marca wiadomo, że w przyszłym roku na rynek wróci Thief. Po kilku latach niepewności, Eidos Montreal potwierdził kontynuację gry. W sieci pojawiły się nowe informacje, screeny i trailer. Garett będzie poruszał się po wiktoriańskim, mrocznym mieście dotkniętym zarazą Wykona kolejne misje w różnych częściach miasta. Będzie też mógł swobodnie wchodzić do domów w poszukiwaniu sejfów i kosztowności. Jeśłi chodzi o ekwipunek i broń, to pojawią się znane już graczom strzały czy gaz usypiający. Na zapasy trzeba jednak będzie uważać, bo uzupełnienie ich nie będzie wcale proste. Doskonale zapowiada się strategia skradania. Garett będzie próbował zachować się jak najciszej, ponieważ każdy zdradzające go zachowanie wzmaga czujność strażników. Każdy strażnik zaś ma kilka stopni czujności....
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 9 października 2013

  Komentarze: 1

  Galeria GTA V
  Zobacz galerię screenów GTA V                        
 • Opublikował: darster-zm
  Dodano: 8 października 2013

  Brak komentarzy

  SimCity w trybie offline?
  Jak na razie SimCity wymaga nieustannego połączenia z Internetem, nawet jeśli gramy sami. Dość niespodziewanie na oficjalnej stronie pojawiło się info, że w SimCity zagramy w trybie offline Informację przedstawił główny manager Maxis. Podobno obecnie trwają badania nad możliwościa wprowadzenia trybu offline. Zwrócono wreszcie uwagę na prośby graczy, którzy chcą móc zagrać nawet wtedy, gdy nie mają połączenia z Siecią. Zmiana stanowiska jest nagłym, ale pozytywnym znakiem, że deweloper nie jest głuchy na głosy graczy.  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 1 października 2013

  Komentarze: 1

  GTA Online już dziś!
  GTA Online ma wystartować w Europie dziś o 13.00 - ta podaje Rockstar. Pytanie czy ta godzina dotyczy wszystkich stref czasowych? Pojawiają się też informacje, już TERAZ można pobrać małą aktualizację z PlayStation Store... Możliwe więc, że GTA Online zostało udostępnione wcześniej, niż zapowiadano.. Wciąż można usłyszeć spekulacje na temat tego, czy serwer wytrzymają taki napływ graczy. Rockstar mówi, że jego gotów i nie obawia się "ataku" fanów GTA.  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 25 września 2013

  Brak komentarzy

  FIFA 14 - gameplay Barcelona vs Real - Video
  Jeśli ktoś zapomniał, to przypominaly - FIFA 14 wychodzi już w tym tygodniu. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy warto ją mieć, to niech najpierw zobaczy gameplay video ponieżej:      
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 24 września 2013

  Brak komentarzy

  Lightning Returns: Final Fantasy 13 - scena początkowa - zobacz FILM
  Producent Final Fantasy wypuścił właśnie pełna wersję kinową ateriału otwierającego grę. Zobaczcie VIDEO poniżej:  
 • Opublikował: Redakcja
  Dodano: 20 września 2013

  Brak komentarzy

  SimCity - nowy dodatek
  Rozszerzenie SimCity będzie dostępne już od listopada. Będzie w nim można przenieść się o 50-70 lat w przyszłość. Będzie można postawić niezwykłe mosty i wieże. Dodatek będzie gotowy 12 listopada.  Zobaczcie video: