• Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Twórcy gier sami wrzucają swoje tytuły do sieci P2P !
  Trails 2, to bardzo nietypowa zręcznościówka, w której staramy się pokonać różne przeszkody jadąc na crosowym motorze. Oczywiście nie jest to wcale proste, o wywrotkę bardzo łatwo więc musimy ciągle starać się zachować równowagę i zbytnio nie szarżować. Jeżeli chcecie sami spróbować, to istnieje wiele prostych gieronline opartych na tej samej zasadzie jak na przykład ta. Wracając jednak do tematu – udostępniona wersja w zasadzie nie różni się od tej którą można normalnie kupić w sklepach z wyjątkiem tego, że nie ma wbudowanego systemu statystyk. Co ciekawsze po udostępnieniu gry kupiło ją „legalnie” i tak ponad 150 tysięcy osób i liczba ta wciąż rośnie. A wiec drodzy Gracze, jeżeli podoba się Wam gra, którą...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pierwsza łatka do Dragon Age już w sieci
  Patch poprawia kilka drobnych błędów jakie zauważyli Gracze. Najważniejszym z nich jest chyba usuniecie wnerwiającego problemu powodującego, że statystyki naszych bohaterów często ulegały uszkodzeniu. Łatka optymalizuje też poziom trudności w grze (jest nieco prościej) i poprawiona kilka mniejszych błędów związanych głownie z importem postaci. Patcha możecie prosto i wygodnie pobrać z naszego FTP. A oto i naprawdę świetny filmik z Dragon Age:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej Mass Effect 2?
  W skład zestawu wejść ma między innymi specjalna, bogato ilustrowana ksiązką zawierająca przedruki różnych artów z gry, płyta pokazująca jak wyglądało tworzenie Mass Effect 2, oraz komiks Mass Effect Redemption. Co więcej już w czasie gry okaże się, że do naszej dyspozycji oddano kilka unikatowych przedmiotów. Edycja Kolekcjonerska będzie oczywiście droższa od normalnej o 10 dolarów i trafi do sklepów 29 stycznia przyszłego roku. Ciekawe czy i u nas będzie można ją nabyć, raczej wątpimy… Dla przypomnienia, naprawdę świetny trailer zapowiadający nowe Mass Effect.    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Co planuje Actisivion na rok 2010 ?
  Mike zapewnia, że przyszły rok będzie równie udany co ten i na rynek trafi wiele naprawdę mocnych tytułów. Spodziewać się możemy bowiem kontynuacji takich serii jak Call of Duty i Guitar Hero, oraz gier na podstawie Spider-Mana i Sherka. Może w końcu doczekamy się chociaż jednej udanej gry na podstawie kinowego hitu?
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Zrób sam grę na silniku Unreala 3
  Oczywiście narzędzie to jest darmowe tylko jeżeli używamy go do celów wyłącznie edukacyjnych czy zabawy; jeżeli chcemy je wykorzystać w celach komercyjnych będziemy musieli już słono zapłacić. Devkit możecie ściągnąć bezpośrednio z tej strony (562 MB). W skład pakietu wchodzi też ponad 200 stronicowa dokumentacja i komplet materiałów z Unreala 3, które można wykorzystać w zabawie. A oto filmik przedstawiający możliwości Unreal Engine 3.0  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  No Doubt vs Activision
  Poszło podobno o grę Band Hero w której właśnie występują wirtualne odpowiedniki muzyków z No Doubt. Zespół domaga się sądownego zakazania używania swoich wizerunków przy innych piosenkach niż własne oraz wysokiego finansowego zadośćuczynienia. Co ciekawsze w pozwie muzycy obrażają się, że zostali wykorzystywania do wirtualnego karaoke. Ciekawa sprawa, tym bardziej, że komentarz Acvatision wskazuje na to, że Ci Panowie po prostu nie przeczytali dokładnie umowy, która według wydawcy Band Hero pozwala na takie wykorzystanie ich wizerunku. Coś się nam zdaje, że po tej sprawie Ci muzycy nie pojawią się już w żadnej grze tego typu… A oto trailer zapowiadający Band Hero.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Co dalej planuje Infinity Ward?
  Tak przynajmniej twierdzi Robert Bowling, który w ostatnim wywiadzie przyznał, że gdy jego firma skończy ostatecznie prace nad nadchodząym wielkimi krokami Modern Warfare 2, to przypuszczalnie zajmie się czymś zupełnie nowym. Wyobrażacie sobie na przykład jakąś strategię od Infinity Ward bo my jakoś nie bardzo… Chociaż z drugiej strony jakąś niezła futurystyczna strzelanka od mistrzów z Infinity nie byłaby zła! Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że MW 2 na pewno nie trafi na Wii, bo jak utrzymuje Robert Bowling, taka konwersja spowodowałaby, że gra straciłaby za dużo na swej atrakcyjności. Za to przypuszczalnie doczekamy się konwersji pierwszej części tej gry na konsolę Nintendo.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Star Trek Online nadleci 5 lutego
  Niestety data ta dotyczy tylko USA, gdzie grę można już zresztą zamówić w przedsprzedaży w takich sklepach jak Amazon i GameStop. Niestety ciągle nie wiemy kiedy gra trafi do Europy. Nie wiemy też kto (i czy w ogóle) zajmie się dystrybucja tego tytułu w naszym kraju, gdzie przecież nie ma tak silnego fandomu trekowców jak na zachodzie. W grze opowiedzieć się będziemy musieli po stronie Federacji albo Imperium Klingonów, wybierzemy własny statek, jego załogę i ruszymy do boju wraz z tysiącami innych graczy. Trzeba przyznać, że jak na gry MMO to coś naprawdę nowego. Może być ciekawie! Tak czy inaczej, jeden z trailerów zapowiadający tą interesującą pozycję.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Square Enix pozbywa się pracowników
  Wprawdzie prezes Yoichi Wada, uspokaja, że te zwolnienia to tylko „reorganizacja zasobów ludzkich”, ale tak poważne zwolnienia jednak chyba o czymś świadczą. Wprawdzie na pewno część zwolnień jest powiązana z połączeniem obydwu firm po niedawnej fuzji, a niektóre stanowiska stały się zbędne, ale tak duże zwolnienia muszą jednak świadczyć w pewien sposób o kondycji firmy.  Oby to tylko nie wypłynęła na jakość nowych gier… Tak czy inaczej trzymamy kciuki i czekamy na nową Larę, tym razem w japońskiej wersji :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 listopada 2009

  Komentarze: 1

  DLC do Operation Flashpoint 2: Dragon Rising
  Dodatek nosi nazwę Skrimish Pack i znajdziemy w nim kilka misji w których do walki włączy się zarówno sprzęt pancerny jak i helikoptery. Oprócz tego DLC oferuje nam także cztery nowe mapy do zabawy w trybie multi oraz najnowszą łątkę do gry. Jeżeli ktoś jest fanem nowego OP to pewnie i DLC przypadnie mu do gustu, chociaż szczerze mówiąc jego zawartość wydaje się trochę uboga. A oto Operation Flashpoint 2: Dragon Rusing w kolorze i na żywo :-)  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Buzz!: Świat Quizów – nadchodzi!
  Wymyślona i stworzona przez Sony Computer Entertainment Europe’s World Wide Studios seria Buzz! zapewniła milionom fanów łamigłówek i gier na świecie nowe doznania, dostarczone za pomocą PlayStation. Po Buzz: Polskie Łamigłówki nadchodzi trzecia na PS3 wersja Buzz!: Świat Quizów, która w najwyższym stopniu – spełnia wymagania miłośników serii  Buzz! Buzz!: Świat Quizów oferuje nie tylko ponad 5 tysięcy pytań z zakresu wiedzy ogólnej, tysiące zdjęć i filmów, ale także 16 wyjątkowych osobowości, w tym 9 zupełnie nowych: Monster, Ballerina, Razor, Knight, Nurse, Gran, General, Villain and Yogi. Do gry Buzz!: Świat Quizów dodana została pełna gama nowych rozwiązań i materiałów, które...