• Opublikował: kareel
  Dodano: 19 października 2009

  Komentarze: 1

  Mass Effect 2 już w styczniu!
  Tą świetną informację podało nam właśnie Bioware - premiera gry nastąpi już 26 stycznia przyszłego roku. Jeżeli zaś chodzi o datę premiery gry w Europie to możemy się jej spodziewać w kilka dni później, czyli 29 stycznia AD 2010. Co ciekawsze zamawiając grę w niektórych zachodnich sklepach możemy otrzymać bonusowe dodatki, takie jak unikalne pancerze czy potężniejsze wersje zwykłych karabinów. Ciekawe czy i u nas Gracze będą mogli liczyć na coś extra. Raczej wątpimy…   A oto trailer zapowiadający tą świetną (miejmy nadzieję :-) grę.    
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 października 2009

  Komentarze: 1

  Need for Speed: Shift również na iPhone'a
  Gra mimo swojego tytułu z pierwowzorem będzie miała wspólną tylko tematykę – w obu wypadkach mamy tutaj do czynienia z grami wyścigowymi. Oczywiście w mobilnej wersji dostaniemy dużo uboższą oprawę graficzną (widok z góry i w TPP), znajdziemy tutaj jednak też sporo zróżnicowanych torów oraz 20 różnych wozów, które będzie można dowolnie tuningować i sporo innych opcji. Całkiem dużo jak na grę na telefon, ale czy jednak takie coś zasługuje aby nosić miano nowego NfS? A oto jak wygląda pełnoprawna wersja tej świetnej gry:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 października 2009

  Brak komentarzy

  Wii ciągle bez HD
  Shigeru Miyamoto, jeden z dyrektorów w Nintendo, ostatnio wręcz powiedział, że jego firma zainteresuje się standardem grafiki HDTV dopiero wtedy gdy naprawdę dużo ludzi będzie posiadać takie odbiorniki. Na razie konsole Nintendo mają się skupiać na dostarczeniu ludziom jak najlepszej zabawy, grafika i nowe technologie pozostają z tyłu.   Jak więc widać, przynajmniej na razie nie ma co myśleć o Wii HD...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 października 2009

  Komentarze: 5

  Mount&Blade: Ogniem i Mieczem – poznaj skład najbogatszej edycji kolekcjonerskiej tej jesieni !
  Aby podróż w czasy swawolnej szlachty, husarii i glorii polskiego oręża odbyła się w odpowiedniej oprawie zaprosiliśmy do współpracy najbardziej uznanych i zasłużonych dla propagowania Sarmackich idei kompanów. Znajdziemy wśród nich Fabrykę Słów, Kuźnię Gier, Wargamera oraz Valkirię. Wspólnie przygotowaliśmy specjalnie dla Was najbogatszą Edycję Kolekcjonerską tej jesieni ! Zarówno w edycji podstawowej jak i kolekcjonerskiej znajdzie się przygotowany specjalnie na tę okazję, 64 stronicowy poradnik „Dobre rady Pana Ojca” pióra Jacka Komudy, a w nim prawdziwa gratka dla wszystkich fanów jego twórczości – nigdy do tej pory nie publikowany fragment 2. tomu „Samozwańca”....
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 października 2009

  Brak komentarzy

  Dragon Age także w wersji przeglądakowej
  W tym przypadku owa gierka nosic ma tytuł będzie Dragon Age: Journeys, i ma być (podobno) wierną kopią oryginalnego DA, czyli taktycznym RPG dla jednego gracza. W grze znajdziemy takie same klasy postaci jak w oryginalne i podobny interface. Również grafika czy dźwięki będą nawiązywac do pełnoprawnej pozycji. Premiera już wkrótce! A tymczasem trailer zapowiadający „pełnoprawne” Dragon Age:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 października 2009

  Brak komentarzy

  Nowa gra twórców Crysis
  W tej chwili wiemy tylko, że ów tajemniczy tytuł będzie wykorzystywał najnowszą wersję silnika znanego nam z Crysis. Wygląda więc na to, że szykuje się nam prawdziwa uczta dla oczu. Dowiedzieliśmy się też, że gra ma posiadać bardzo rozbudowany tryb multi. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej o nowym dziele Cryteka od razu damy wam znać. A na razie pozostaje nam podziwianie oryginalnego Crysia (a raczej dodadku do niego). Jest na co patrzeć!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 października 2009

  Brak komentarzy

  Będą kolejne gry z serii Uncharted
  Jak powszechnie wiadomo, nie zabija się kury znoszącej złote jajka. Nic więc dziwnego, że twórcy gry, firma Naughty Dog, już teraz twierdzą, iż mogą robić tak długo kolejne Uncharted, aż ludzie będą je kupować. Ciekawe podejście; przynajmniej raz ktoś powiedział wprost, bez owijania w bawełnę że zależy mu tylko na kasie :-).   No cóż, może za 10 lat napiszemy newsa w stylu „Recenzja Uncharted 11”. Hmm, a oto jak wygląda „dwójka”  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 października 2009

  Komentarze: 1

  Czyżby nowe Prince of Persia?
  W tych informacjach i plotkach musi być sporo prawdy – niedawno dowiedzieliśmy się, że twórcy gry zarejestrowali znak i tytuł „Prince of Persia: The Forgotten Sands”, teraz doszła do tego informacja z serwisu LinkedIn, w którym jeden z grafików pracujących w Ubisofcie wpisał, iż zajmuje się właśnie nową grą z serii Pop. Nie wiem jak Wy, ale playa.pl wprost nie może się doczekać aby poznać nowe przygody księcia i jego pięknej towarzyski. A oto jak wyglądała najnowsza cześć cyklu – zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania świetnego muzycznego wideo z gry:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 października 2009

  Brak komentarzy

  Nowa FIFA sprzedaje się rewelacyjnie
  W samej Europie sprzedano już prawie dwa miliony kopii gry (dokładnie 1.7 miliona egzemplarzy), wynik naprawdę piękny, a przecież już niedługo premiera gry w USA. Co tu dużo mówić - gratulacje dla twórców (a raczej chyba marketingowców w tym przypadku :-). A oto jak wygląda nowa FIFA w akcji:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 października 2009

  Brak komentarzy

  Ile będzie kosztować Project Natal?
  Szef oddziału MS odpowiedzialnego za Xboxy, stwierdził iż PN będzie kosztował tyle co inne komponenty produkowane przez jego firmę (jakie?), chociaż na samym początku cena będzie wysoka, to później ma się jednak stopniowo zmniejszać. Echhh znowu ten sam marketingowy bełkot zamsit prostej ceny. Tak czy inaczej, oto Projekt Natal w akcji:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 października 2009

  Brak komentarzy

  Bono chce mieć swój własny Rock Band.
  Adam Clayton podczas rozmowy gazetą z USA Today przyznał: "Chcielibyśmy  uczestniczyć w takim projekcie, wcześniej jednak uważaliśmy że wymagałoby to pójścia na zbyt wiele kompromisów, to jednak może się teraz zmienić. (…) W  The Beatles: Rock Band, animacja jest już naprawdę realistyczna a my nie chcemy być przedstawiani jako karykatury”. Jak pamiętamy U2 już kiedyś rozmawiało z Harmonix na temat współpracy, czyżby teraz w końcu miało do niej dojść? A oto jak wyglądają legendarni Beatlesi we własnym Rock Band.