Mount&Blade: Ogniem i Mieczem premiera 20 listopada!

Opublikował: kareel
Dodano: 7 października 2009

Brak komentarzy
Mount&Blade: Ogniem i Mieczem premiera 20 listopada!

Tagi:

CD PROJEKT oficjalnie informuje, iż już 20 listopada na półki sklepowe trafi pierwsza w historii gra łącząca elementy RPG, akcji oraz strategii osadzona w czasach XVII wiecznej Rzeczypospolitej Polskiej. Ta niezwykle rozbudowana i złożona produkcja da graczom unikalną możliwość wcielenia się w postać warchoła i poszukiwacza przygód, który wyrusza w pełen niebezpieczeństw świat pogranicza Polski, Ukrainy i Rusi w celu zdobycia sławy, bogactwa i uznania.

Gra będzie dostępna w rewelacyjnej cenie 79,90 zł. Dla wszystkich koneserów przygotowaliśmy wyjątkowo bogatą Sarmacką Edycję Kolekcjonerską za jedyne 139,90 zł. Już wkrótce poinformujemy o składach obu wersji oraz uruchomione zostaną pre-ordery!

W Polsce ten tytuł ukaże się z dedykowaną specjalnie dla naszych graczy okładką autorstwa Michała Migacza,  a nad jakością lokalizacji czuwa  Jacek Komuda – historyk Rzeczypospolitej szlacheckiej i jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy fantasy.


Do najbardziej unikalnych cech Mount&Blade: Ogniem i Mieczem należą:

- Możliwość opowiedzenia się po jednej z 5 głównych stron konfliktu: Szlacheckiej Rzeczypospolitej Obojga Narodów, Carskiej Rusi, zbuntowanej Ukrainy, głodnej nowych ziem Szwecji lub dzikiej Ordy Tatarskiej

- Rozbudowana i złożona kampania dla każdej z nacji, pełna przygód i zwrotów akcji, która starczy na ponad 100 godzin gry !

- Znani z książek i filmów oraz kart historii bohaterowie niezależni: Pan Zagłoba, Michał Wołodyjowski, Jan Skrzetuski oraz Stanisław Żółkiewski, Jeremi Wiśniowiecki i Bohdan Chmielnicki.

- Innowacyjny i wielokrotnie nagradzany autorski system prowadzenia walki bronią białą, strzelecką oraz walki konnej!

- Wierne historycznym zapisom odwzorowanie ziem dawnej Rzeczypospolitej, Ukrainy i Rusi!

- Spektakularne bitwy z udziałem ponad 200 postaci z możliwością bezpośredniego wzięcia udziału w walce, jak również dowodzenia jednostkami.

 

Zobacz trailer!

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Mount&Blade: Ogniem i Mieczem premiera 20 listopada!

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->