Nowy Batman już w przyszłym roku

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 6 sierpnia 2010

Brak komentarzy
Nowy Batman już w przyszłym roku

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy PC Warner Bros batman arkham city rocksteady studios

Batman: Arkham City ma znaleźć się na półkach sklepów podczas następnej jesieni

Warner Bros. oznajmiło, że w kolejny tytuł z Batmanem w roli głównej zagramy jesienią przyszłego roku. Batman: Arkham City, bo taką nazwę będzie nosiła ta gra, zostanie stworzona przez Rocksteady Studios i zostanie wydana na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Jedyne szczegóły dotyczące fabuły jakie wyjawiło Warner Bros. to to, iż Batman zawita do miasta Gotham, które stało się nowym miejscem pobytu dla wszystkich lokalnych kryminalistów, przy czym samo Gotham wyposażono w sporą ilość środków bezpieczeńśtwa. Poza tym, WB ogłosiło jedynie, że saquel przygód Batmana ukaże całkiem nową historię, nową obsadę klasycznych postaci i złoczyńców oraz udoskonalony gameplay.

Z innych potwierdzonych informacji można wymienić to, że podczas gry napotkamy na swej drodze dwójkę czarnych charakterów: Mr. Freeze "granego" przez aktora Maurice LaMarche oraz Talie al Ghul - córkę znanego z filmu z Batmanem Ra's al Ghula -, w której głos wcieli się aktorka Stana Katic.należy także dodać, że w wywiadzie dla portalu IGN aktor Mark "Skywalker" Hamill potwierdził, iż będzie pownie (jak i po raz ostatni) podkładał w grze głos pod postać Jokera.

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Nowy Batman już w przyszłym roku

10.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->