Final Fantasy XIII - reedycja

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 20 listopada 2010

Komentarze: 1
Final Fantasy XIII - reedycja

Tagi: Ps3 rpg xbox 360 newsy Square Enix Final fantasy xiii Final Fantasy

Kultowe RPG doczekało się wznowienia w seriach PS3 Platinum i Xbox 360 Classics
Gra Final Fantasy XIII doczekała się reedycji. Ten projekt z bestsellerowej serii Final Fantasy dostępny jest zarówno na platformę PlayStation 3, jak i Xbox 360. Nieprawdopodobne animacje, filmy i postacie gry pojawią się w pełnej jakości HD. Final Fantasy XIII w nowej odsłonie dostępne jest już w sklepach od 19 listopada 2010.

Final Fantasy XIII jest kolejną odsłoną kultowego cyklu japońskich gier RPG, zapoczątkowanego w drugiej połowie lat osiemdziesiątych XX wieku. Każda odsłona dzieje się w nowym uniwersum. Tym razem twórcy zabierają gracza w podróż do najbardziej zaawansowanego technologicznie spośród wykreowanych przez z nich światów.

Fabuła opiera się na konflikcie pomiędzy organizacją Sanctum a rebeliantami z planety Pulse. Sanctum to władcy sztucznego pierścienia Cocoon, otaczającego planetę. W grze wcielimy się m.in. w przedstawicielkę rebeliantów - różowowłosą wojowniczkę Lightning, której główną bronią jest miecz gunblade. Naszej bohaterce towarzyszymy w brutalnych walkach z hordami wrogów, które są jednym z podstawowych elementów gry.

W stosunku do poprzednich odsłon cyklu, twórcy przyspieszyli tempo rozgrywki i postarali się, aby walki były jeszcze bardziej efektowne. Teraz gracz spróbuje swoich sił w szybkich, błyskotliwych atakach fizycznych, a także wykaże się zdolnością używania magicznych mocy. Będzie również mógł wykonywać specjalne akcje, dostępne po naładowaniu odpowiednich wskaźników.Żródło: materiały prasowe firmy Cenega
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Dobra gra jest ok
    Demon12 kwietnia 2012
    Dobra gra jest ok
Co myślisz o:

Final Fantasy XIII - reedycja

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama