Pomarańczowa Kolekcja poszerza się o nowe tytuły

Opublikował: myrkin.poczta
Dodano: 13 stycznia 2011

Brak komentarzy
Pomarańczowa Kolekcja poszerza się o nowe tytuły

Tagi: Ps3 xbox 360 newsy PC sacred 2 King's Bounty: Wojownicza księżniczka cenega poland pomarańczowa kolekcja klasyki

Nowe tytuły w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki już od 28 stycznia
Już 28 stycznia do Pomarańczowej Kolekcji Klasyki trafi pięć zupełnie nowych tytułów. Dziś prezentujemy pierwsze z nich, King's Bounty: Wojownicza Księżniczka oraz Sacred 2.

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka to kontynuacja produkcji, w której elementy RPG zostały połączone z grą strategiczną. Tytuł pozwala nam wcielić się w rolę księżniczki Amelii, podróżującej po świecie Teany i poszukującej słynnego rycerza oraz swego mentora, Billa Gilberta. Nowy, potężny świat gry King's Bounty: Wojownicza Księżniczka jest pełen tajemnic i niebezpieczeństw. Księżniczka napotka na swej drodze straszliwe stworzenia, potwornych bossów i nową rasę, krwiożerczych jaszczuroludzi.

Sacred 2 to z kolei połączenie elementów akcji z bogactwem gatunku RPG. Tajemnicze źródło energii rozchodzi się po krainach Ankarii. W ślad za nim podążają mutacje i przerażenie. Świat ogarnął chaos i tylko bohaterowie mogą zdecydować o losach świata. Pora, by bohaterowie wybrali swe przeznaczenie. Wybierz, czy staniesz po stronie Światła czy Cienia...Żródło: materiały prasowe firmy Cenega
Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

    Brak komentarzy!
    Zostań pierwszą osobą, która doda komentarz.

Co myślisz o:

Pomarańczowa Kolekcja poszerza się o nowe tytuły

7.5
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama